Il Borro Viesca, Itálie – Toskánsko

Zámeček ze XVI. století nebo apartmán?

Usedlost Viesca, kterou vlastní i spravuje rodina Ferragamo, se specializuje na pobyty na míru ve vilách a nabízí svým hostům řadu aktivit a služeb, aby se tu cítili jako doma. Nachází se zde několik jedinečných a výjimečných ubytovacích zařízení; zámeček ze XVI. století a také dalších 7 krásných vil, všechny s vlastními bazény. Pro intimnější a kratší pobyty jsou ideální apartmány. V srdci panství jich je 17.

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Panství Viesca se nachází pouhých 30 min. autem od Il Borro i od Florencie.

1032x554 Il Borro Viesca Viesca-Toscana_Il-Borro_Villa-Due-Torri-23_res

 

Ubytování 

Vily Viesca jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí strávit společný čas a odpočinout si v krásách toskánské krajiny. Všechny vily jsou projevem autentické toskánské elegance, v níž se snoubí starožitnosti s nábytkem vyrobeným místními řemeslníky a jemnými textiliemi v teplých barvách, které ideálně ladí s barvami přírody.

Borgo Pian di Rinaldi v srdci panství Viesca se 14 apartmány a rodinná chata Due Torri se 3 apartmány jsou ideální pro intimnější a kratší pobyty. Všechna nově zrekonstruovaná apartmá s teplými a stylovými prostory, rozdělená do pokojů Superior, Deluxe a Prestige, jsou velká a prosvětlená a mají rozlohu od 25 do 70 m² v přírodních barvách, které odrážejí typické toskánské venkovské odstíny. Použité ušlechtilé materiály jako dřevo, terakota a travertin přispívají k vytvoření atmosféry kombinující přírodu se stylem.

1032x554 Il Borro Viesca Viesca-Toscana_Il-Borro_Villa-Due-Torri-6-scaled

 

Restaurace

Il Borro Tuscan Bistro di Viesca, kavárna-bistro nabízející špičkovou kuchyni v útulném a stylovém prostředí, vás bude provázet každým okamžikem vašeho pobytu. Jídelní lístek, který řídí šéfkuchař restaurací Il Borro Andrea Campani, je poctou jeho rodnému Toskánsku. Tradiční pokrmy jsou odborně přepracovány v moderním stylu, přičemž jsou zachovány původní produkty a je z nich vytěženo to nejlepší. Restaurace je otevřena po celý den a je neformálním místem, kde si můžete nakoupit charakteristické produkty této oblasti, vychutnat si vynikající snídani z místních bioproduktů, lehký oběd v toskánském stylu, drink při západu slunce a večeři se špičkovými víny.

1032x554 Il Borro Viesca PVT-Viesca-Estate-904292_res

 

Aktivity

Viesca Estate je hrdá na to, že vám může nabídnout přirozený a holistický přístup, který ve spolupráci s Debrou Kochanczyk umocní váš zážitek z Toskánska. Lekce jógy, dechová cvičení a meditace pod vedením průvodce jsou obklopeny zelenou a klidnou toskánskou krajinou. Kromě toho je zde možnost objednat si masáže, řadu individuálních wellness procedur reagujících na potřeby hostů, které provádí odborný personál Spa La Corte de Il Borro. Viesca – Il Borro Toscana nabízí jedinečné vzrušující zážitky, příležitosti k navázání kontaktů s kulturou, historií a tradicemi této oblasti. Hostům je k dispozici také velký venkovní bazén se sladkou vodou, dva tenisové kurty obklopené staletými topoly, horská kola pro výlety do okolí a gastronomické a vinařské trasy s prvotřídními ochutnávkami vín z hlavních vinařství regionu.

1032x554 viesca_ottobre_massaggio_vr-3-scaled

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Najdeme pro vás přesně takové ubytování, jaké bude vyhovovat vašim potřebám, a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Veronika Robin

Product Manager