La Villa Del Re, A Luxury Collection, Itálie – Sardinie

Klidná dovolená v luxusním zázemí

La Villa Del Re, A Luxury Collection je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou v luxusním zázemí a v obklopení přírody i krásné pláže. Jedná se o adults only hotel, a je tedy vhodný pouze pro všechny hosty starší 18 let. Soukromí a klid je tu také zaručen díky tomu, že hotel je součástí Small Luxury Hotels of the World a je zde pouze 50 pokojů.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Hotel La Villa Del Re, A Luxury Collection se nachází na jihu Sardinie, zhruba 1 hod. jízdy autem z letiště v Cagliari. 

1032x554 La Villa Del Re spiaggia_4

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v La Villa Del Re, A Luxury Collection v základních kategoriích i v luxusnějších junior suitech. Vybírat si můžete především podle výhledu, a to buď do zahrad, nebo přímo na moře. Nachází se tu celkem pouze 50 pokojů ve světlých barvách a elegantním dekoru.

1032x554 La Villa Del Re VDR-Hall-01

 

Restaurace

Restaurace Le Palme je připravena na každodenní snídaně a večeře a podává hlavně středomořskou kuchyni i místní speciality z lokálních ingrediencí. Vyrábí si vlastní dezerty i těstoviny. Na oběd nebo večeři budete moci zajít také do druhé restaurace Bella Vista Grill, kde se pokrmy servírují s krásným výhledem na moře. Nechybí zde ani vinný sklípek. 

1032x554 La Villa Del Re Fagottelli_di_ricotta__zucchine_e_menta

 

Aktivity

Velkou předností hotelu La Villa Del Re, A Luxury Collection je jeho privátní písečná pláž s veškerým servisem. Samozřejmostí je také infinity bazén s barem. Můžete si vyzkoušet různé vodní sporty nebo se vydat na plavbu jachtou, a objevovat tak krásy Sardinie po vodě. Pokud máte raději aktivity na souši, vydejte se například na trek do okolí, na výlet na kole, jeepem, na čtyřkolce nebo na koni. 

1032x554 La Villa Del Re drz-villa-del-re__Q1A3812

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer