Il San Corrado Di Notto, Itálie – Sicílie

Luxusní All-Inclusive resort na Sicílii

Il San Corrado di Noto je první butikový resort svého druhu v sicilském údolí Val di Noto. Kdysi starobylá masseria, kterou vlastnil kníže Nicolaci, se během rozsáhlé tříleté rekonstrukce proměnila v promyšlené a idylické útočiště nabízející ubytování pouze v apartmánech. Resort představuje stylovou destinaci v historické části Sicílie pro náročné cestovatele. Hotel, ležící nedaleko města Noto, se pyšní velkorysou porcí volného prostoru a soukromí v kombinaci s výjimečnými službami a odbornými zkušenostmi.

O destinaci

V Itálii najdete všechno, co by duše cestovatele mohla chtít: velkolepá města, starobylé památky, nádherná muzea, dechberoucí hory, skvělé pláže a krásnou přírodu. Itálie je epicentrem gastronomie, módy, historie i architektury a ještě mnohem víc. Horká a suchá léta jsou ideální pro dovolenou na pláži. Jaro a podzim si užijete ve městech nebo na malebném venkově. V zimě zase můžete vyrazit na alpské sjezdovky.

Resort Il San Corrado Di Notto se nachází v srdci údolí Notto na Sicílii, zhruba hodinu jízdy autem z letiště v Catanii.

1032x554 Il San Corrado Di Noto 2

 

Ubytování

Naprosté soukromí vám během pobytu v hotelu Il San Corrado Di Notto zaručí pouze 26 suitů a 8 privátních vil. Všechny kategorie ubytování jsou vzdušné, prostorné a navržené tak, aby poskytovaly maximální soukromí a svobodu. Každá vila se může pochlubit soukromým bazénem a terasou o rozloze více než 250 m². Interiéry věnované detailům zahrnují všech 5 smyslů – zahalují hosty dotykem drahocenné organzy, opájí čich vůněmi středomořské makie, uklidňují uši tichem a oslňují zrak horizontem, který se každému naskytne při pohledu z okna.

1032x554 Il San Corrado Di Noto 38

 

Restaurace

Kuchaři prezentují kulinářské umění jako jedinečný, požitkářský zážitek, který dokáže změnit život, regenerovat ho a obnovit. Poslání v oblasti jídla a pití v hotelu San Corrado di Noto je zaměřeno na vyzdvižení těch nejoriginálnějších prvků místního území. Hotelový šéfkuchař Martin Lazarov je průkopníkem italské a mezinárodní kuchyně i zastáncem ekologické udržitelnosti jako záruky kvality. Jeho pojetí vaření začíná výběrem dodavatelů surovin. Vybírá ryby z ekologicky šetrných zdrojů, spokojené slepice a krávy z volných chovů, respektuje pečlivou práci zemědělců, kteří odmítají pesticidy a řídí se ročními obdobími. Jeho umění budete moci vyzkoušet na vlastní kůži v gurmánské restauraci Principe Di Belludia. Nechybí ani autentická Osteria Casa Pasta či Pool & Cocktail Bar. Všechny milovníky dobrého vína zajisté potěší místní vinný sklípek.

1032x554 Il San Corrado Di Noto 26

 

Aktivity

Absolutní relaxaci a uvolnění zažijete v hotelu Il San Corrado Di Notto jistě ve wellness centru. Užívat si budete moci různé druhy procedur a masáží, ale také jógu a meditaci. Sportovní nadšenci budou moci využívat hotelovou posilovnu nebo tenisové kurty. K dispozici je také několik bazénů, přičemž jeden z nich má až 100 m a je tak určený pro plavce. Největší výhodou hotelu je ovšem jeho privátní plážový klub, kam hotel zajišťuje pro své hosty transfer zdarma. Samozřejmostí je také plné zázemí včetně lehátek, slunečníků, sprch i snack baru. Pokud by vás odpočinek na pláži začal přeci jen trochu nudit, můžete odtud vyrazit třeba na výlet lodí nebo kamkoliv do okolí, a poznat tak více místní život.

1032x554 Il San Corrado Di Noto 20

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Veronika Robin

Product Manager