Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel, Itálie – Řím

Palácové ubytování v centru Říma

Ponořte se do nádhery starověkého Říma v paláci ve tvaru půlměsíce, který stojí před náměstím Piazza della Repubblica. Anantara Palazzo Naiadi se pyšní jedinečnou historií a unikátní mramorovou architekturou z 19. století. Anantara Palazzo Naiadi je jedním z nejhonosnějších římských hotelů s 232 pokoji a apartmány ve 2 křídlech a 4 patrech. Jak se na historický palác sluší, každý pokoj má své jedinečné vlastnosti, ať už jde o balkon s výhledem na náměstí nebo klidnou střešní terasu.

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

Palácový hotel Anantara Palazzo Naiadi se může pochlubit jednou z nejzáviděníhodnějších poloh v centru města, kde se v pěší vzdálenosti nacházejí ikonická místa, jako jsou Fori Imperiali, Via Veneto, Fontána di Trevi a Španělské schody. Po dni plném poznávání můžete v hotelu odpočívat na střešní terase s bazénem a s výhledem na Věčné město.

1032x554 Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel anantara_palazzo_naiadi_rome_hotel_new_opening_944x510

 

Ubytování

Nabídka hotelových pokojů o velikostech 18–37 m² zahrnuje jak útulné ubytování pro 2, tak prostorné útočiště pro malé rodiny v srdci Říma a v jeho klasickém palácovém designu. Apartmá se mohou pochlubit větším prostorem (40–186 m²) a luxusnějším vybavením, jako je mramorová koupelna, velká vířivka, soukromý balkon s výhledem na ruiny nebo prostor pro zábavu. S výběrem pokoje či apartmá vám rádi pomůžeme.

1032x554 Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel anantara_palazzo_naiadi_facade_hotel_premium_room_clementino_room_2_1920x1037

 

Restaurace

Stravování v hotelu Anantara Naiadi je vynikající záležitostí s prostředím a chutěmi, které svádějí, fascinují a potěší. Objevte nový svět italské metissage s šéfkuchařem Herosem de Agostinis. Vydejte se také na střechu a vychutnejte si koktejly, něco dobrého k zakousnutí, výhled a hudbu až do pozdních nočních hodin.

1032x554 Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel anantara_palazzo_naiadi_ceviche_gamberi_1152x608

 

Aktivity

Spa & Wellness v hotelu Anantara Palazzo Naiadi Rome nabízí přírodní léčebné prostředky inspirované okolní přírodou. Anantara Palazzo Naiadi je postaven na základech nejluxusnějších lázní Římské říše. Na základě historie vodního wellness a jejího spojení s východními tradicemi nabízí Anantara lázeňskou léčbu uprostřed nejúžasnějšího prostředí s výhledem na náměstí Piazza della Repubblica. V hotelu si můžete zacvičit i jógu i zklidnit svoji mysl při soukromé nebo skupinové meditaci.

Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel je připraven ubytovat i domácí zvířata – psy a kočky.

1032x554 Anantara Palazzo Naiadi Rome Hotel anantara_palazzo_naiadi_rome_spa_treatment_1120x608

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer