7Pines Resort Sardinia, Itálie – Sardinie

Bílý písek, křišťálově čistá voda a uvolněný luxus

7Pines Resort Sardinia se nachází na severovýchodě Sardinie. Různé kategorie pokojů a apartmá jsou uspořádány na třech různých místech v rámci resortu a záleží jen na vás, zda upřednostníte ubytování v zahradách, kolem klidného bazénu či nejblíže k pláži s výhledem na moře.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety. Na severovýchodě ostrova najdete 7Pines Resort Sardinia, umístěný mezi původními rostlinami a stromy, nabízející nekonečný výhled na Středozemní moře a bránu ke krásným plážím, fascinujícím vesničkám a sofistikovanému nočnímu životu. Tento resort byl otevřen v létě 2022.

1032x554_Sardinia

 

Ubytování

Na 15 hektarech zahrad a pláží 7Pines Resort Sardinia vám pomůžeme vybrat ubytování přesně podle vašich požadavků v některém ze 48 pokojů, 8 junior suites a 20 apartmá. Různé kategorie pokojů a apartmá jsou uspořádány na třech různých místech v rámci resortu a záleží jen na vás, zda upřednostníte ubytování v zahradách plných stromů a keřů, kolem klidného bazénu Laguna či nejblíže k pláži s výhledem na moře.

1032x554_7PSAR_Accommodation_Sea-View-Deluxe-Room-render-views

 

Restaurace

7Pines Resort Sardinia nabízí kuchyni plnou středomořských chutích a zakládá si při její přípravě na sezónních surovinách, čerstvě sklizených nebo ulovených. Sommelier vás provede nabídkou vinného sklepa, který zahrnuje mnoho kvalitních ročníků ze Sardinie, Itálie i vinic z celého světa. V resortu najdete 5 restaurací a barů, ale jídlo si můžete nechat donést i do svého pokoje.

1032x554_Fine Dining_2

 

Aktivity

Resort nabízí nepřeberné množství aktivit. Hlavní pláž v 7Pines Resort Sardinia má nádherný bílý písek a klidnou vodu. Kolem letoviska jsou rozmístěny čtyři odlehlé zátoky pro ty, kteří hledají klidnější prostředí. Můžete si tu vyzkoušet stand up paddle, jízdu na kajaku s možností prozkoumat zajímavé skryté jeskyně, šnorchlování nebo si na celý den pronajmout luxusní jachtu včetně posádky a kulinářského zážitku. Pure Seven Spa je svatyní wellness a relaxace. Lázně nabízejí výběr klidných místností a prostředí, kde omlazující procedury uklidňují a dodávají tělu i mysli energii. Těšit se můžete na širokou nabídku ošetření od masáží po obličejové zábaly, tělové zábaly či peelingy.

1032x554_Experiences_Yachting_1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“