Falkensteiner Resort Capo Boi, Itálie – Sardinie

Luxusní pobyt pro páry i rodiny s dětmi

Falkensteiner Resort Capo Boi je inspirován středomořskou architekturou, díky čemuž je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Přímo před hotelem na vás čeká soukromá písečná pláž s pestrobarevným podmořským životem, který určitě stojí za prozkoumání.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Falkensteiner Resort Capo Boi se nachází na jižním pobřeží Sardinie, uprostřed chráněné krajinné oblasti asi 40 min. jízdy autem od mezinárodního letiště v Cagliari. 

1032x554 Falkensteiner Resort Capo Boi falkensteiner-hotel-capo-boi-exterior-1_standard

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v pokojích a suitech v hlavní budově, nebo naopak v zahradách hned u hotelu. Výhodou je, že každá kategorie má buď vlastní balkon, terasu nebo zahradu. Tu pravou atmosféru dodají tradiční sardinské architektonické detaily a vybavení. Nejvyšší kategorií je místní privátní vila Bellavista, která je umístěna na útesu přímo u moře, nabízí spoustu soukromí, krásné výhledy a celkem 4 ložnice. Při pobytu ve vile Bellavista budete mít jen pro sebe také vlastního kuchaře a concierge.

1032x554 Falkensteiner Resort Capo Boi falkensteiner-hotel-capo-boi-junior-suite-seaview-2_standard

 

Restaurace

Během pobytu budete moci využít celkem 4 restaurace a bary. Hlavní restaurací je La Piazzetta di Capo Boi umístěná na terase s výhledem přímo na moře. Na oběd nebo večeři si můžete zajít do restaurace Osteria Del Mare, která připravuje především dary moře a místní speciality. Nejen vaše děti nadchne Gelato in Piazzetta & La Casa Della Pizza, kam si můžete zajít na lehkou svačinu nebo výbornou domácí zmrzlinu. Samozřejmostí je také bar a plážový lounge ideální pro nějaký ten aperitiv při západu slunce nebo koktejl po večeři. 

1032x554 Falkensteiner Resort Capo Boi falkensteiner-hotel-capo-boi-restaurant-1_standard

 

Aktivity

V resortu najdete hned několik bazénů, jak pro děti, tak i dospělé. Nechybí ani luxusní spa, fitness centrum, potápěčské centrum s nabídkou různých vodních sportů, tenisové hřiště a golfové hřiště v blízkosti resortu. Dvakrát týdně se v hotelu promítá film v letním kině a každé úterý se můžete těšit na sardinskou noc. Milovníci jógy si tu také přijdou na své. Děti si zase užijí plno zábavy v dětském klubu, kde je pro ně přichystán program dle jejich věku, poznají zde také místní zvířata v hotelové farmě. 

1032x554 Falkensteiner Resort Capo Boi falkensteiner-hotel-capo-boi-spa-wellness-6_standard

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist