Grand Hotel Villa Serbelloni, Itálie – Lago di Como

Půldruhého století příjemné elegance

Villa Serbelloni, kterou vlastní již 4. generace rodiny Bucher, stojí na konci ostrohu Bellagio, odkud je vyhlídka na Komské jezero a Alpy. V hotelu najdete 2 zahrady, vnitřní a venkovní bazén a lázně se salonem krásy. Grand Hotel Villa Serbelloni byl na luxusní 5hvězdičkový hotel přebudován v roce 1873. V budově jsou impozantní schodiště a nástropní fresky. Ve velkém sále Salone Reale visí skvostné lustry z muránského skla.

O destinaci

Řím, Benátky, Florencie… V Itálii pomalu na každém kroku zakopáváte o historické poklady a překrásné památky. Prociťte tisíce let historie ve věčném městě, ve Florencii objevte vzpomínky na přelomovou renesanci, ve Veroně se vydejte po stopách Romea a Julie a v Benátkách z paluby gondoly obdivujte fascinující masky během slavného karnevalu. 

Grand Hotel Villa Serbelloni je jedním z nejprestižnějších historických hotelů v oblasti a jediným 5hvězdičkovým luxusním hotelem v Bellagiu, nejoblíbenější vesnici v okolí jezera Como. Od dubna do listopadu si v jeho saloncích a rozlehlých zahradách mohou hosté užívat dovolenou jako aristokraté v dobách minulých - daleko od davů, obklopeni veškerým myslitelným komfortem a s pohledem na jedny z nejkrásnějších scenérií na světě.

1032x554 Grand Hotel Villa Serbelloni lake5

 

Ubytování

Pokoje jsou klasicky zařízené dřevěným nábytkem, podlaha je krytá měkkým kobercem a nechybí v nich jedinečné detaily. Každý z pokojů má svůj vlastní charakter a 150letou historii, a i když jsou pokoje v tradičním stylu, nechybí zde samozřejmě moderní vybavení. Nejvyšší kategorií je Imperial Suite, který je složen z celkem 5 místností na 340 .

1032x554 Grand Hotel Villa Serbelloni junior-suite-1

 

Restaurace

Restaurace Mistral získala v roce 2005 hvězdičku Michelin a nabízí možnost stolovat u bazénu nebo v krásné jídelně. V neformálním prostředí restaurace La Goletta můžete ochutnat krajové speciality. K dispozici jsou v Grand Hotel Villa Serbelloni také celkem 3 bary – tradiční Verri’s Bar, bar na terase Terrazza Darsena a bar u bazénu.

1032x554 Grand Hotel Villa Serbelloni mistral_header2

 

Aktivity

Ve wellness a spa centru si můžete dopřát inovativní procedury, masáže a kosmetické služby. Sportovní vybavení zahrnuje tenisové kurty a squash a posilovnu s kardio fitness stroji. Nechybí ani vnitřní i venkovní bazén a soukromá pláž.

1032x554 Grand Hotel Villa Serbelloni vila-serbelloni-Spa-header

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Veronika Robin

Product Manager