Romazzino, A Belmond Hotel, Itálie – Sardinie

Špičkový plážový resort ve Středomoří

Mezi smaragdovými vodami a zelenými voňavými zahradami leží hotel Romazzino, A Belmond Hotel, bělostná budova pozvolna se rozkládající na dlouhé pláži s nejjemnějším pískem. Díky jemné dokonalosti svého rozmarýnového wellness & spa, holistickému přístupu k péči o zdraví prostřednictvím vyvážené stravy a rozsáhlé nabídce sportů a aktivit vás hotel Romazzino zve k objevování vaší přirozenosti a k přijetí lepšího já. Hotel Romazzino je jednoduše předním plážovým a lázeňským resortem Středomoří.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Hotel Romazzino, A Belmond Hotel se nachází v oblasti Costa Smeralda, což je jedno z nejkrásnějších míst na Sardinii. Leží hned u písčité pláže se smaragdově čistou vodou a je obklopen zahradami. Jeho rozložení hlavní budovy je ideálně postaveno tak, že budete moci každý den sledovat východ i západ slunce přímo ze svého pokoje. A tento pohled se vám určitě během dovolené neomrzí.

1032x554 Romazzino, A Luxury Collection olbrl-view-4139-hor-clsc

 

Ubytování

Vybírat můžete ze základních pokojů až po prostorné suity. Pokud si vyberete Royal Suite, budete mít dokonce i speciálně určený výtah jen pro tyto kategorie ubytování. Nejzajímavější kategorií v hlavní budově hotelu je určitě Presidential Suite v nejvyšším patře hotelu. Pro ty nejnáročnější hosty jsou zde k dispozici také vily rozmístěné po zahradách hotelu. Ty mají vlastní bazén a ta největší z nich dokonce 5 ložnic.

1032x554 Romazzino, A Luxury Collection olbrl-zaffiro-livingroom-3662-hor-clsc-1

 

Restaurace

Stravovat se budete moci v celkem 4 restauracích a barech. Pokud i to vám bude málo, můžete zajít také do jakékoliv restaurace dalších několika hotelů značky Marriott, které jsou nedaleko. Restaurace La Terrasse servíruje bohaté snídaně formou bufetu i a la carte, přes den a večer poté především středomořskou kuchyni, místní speciality z čerstvých surovin. Pokud se vám nebude chtít na oběd daleko od pláže, vyzkoušejte restauraci Romazzino Barbeque. Na lehký drik během dne budete moci zajít do Pool Baru a na aperitiv před večeří bude ideální Bar Ginepro. 

1032x554 Romazzino, A Luxury Collection olbrl-galadinner-concert-4701-hor-clsc-1

 

Aktivity

Kromě odpočinku na pláži nebo u bazénu můžete svému tělu i duši dopřát relax v místním Rosemary Wellness & Spa.  Pro ty aktivnější je zde připraveno fitness přímo v zahradách na čerstvém vzduchu, jóga či vodní sporty. Můžete se také vydat na jedno z golfových hřišť poblíž či si zahrát tenis. Nechybí ani zázemí pro ty nejmenší či služby concierge, díky kterým si naplánujete jakýkoliv výlet či další aktivity. 

1032x554 Romazzino, A Luxury Collection olbrl-spa-steamroom-3338-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader