Chalet Del Sogno, Itálie – Madonna di Campiglio

Alberto Schiavon a jeho ekologický skvost

Italský hotel Chalet Del Sogno patří snowboardistovi Albertu Schiavonovi, trojnásobnému vítězi Světového poháru. Že je to rodinný podnik vedený s láskou, ucítíte na každém kroku. Byl postavený s ohledem na životní prostředí: skládá se z přírodních materiálů, využívá ekologické zdroje energie a jídla jsou připravovaná z místních bio produktů. Ekologie tu jde ruku v ruce s luxusem. V prostorných pokojích a moderním wellness centru si odpočinete v naprostém soukromí. V akusticky izolovaném hotelu si užijete klidnou dovolenou pouhé 3 min. pěšky od jezera Laghetto di Campiglio. Třešničkou na dortu jsou vozy Audi, kterými se můžete nechat kamkoliv odvést.

O destinaci

Madonna di Campiglio je „miska příležitostí“. Ať se totiž z tohoto útulného údolí vydáte jakýmkoliv směrem, čeká vás množství zábavy, krásná příroda a skvělé lyžování. Stačí přitom jen vyjít z hotelu, nasadit lyže a jste rovnou na sjezdovce.

Chalet Del Sogno sídlí v útulném údolí Madonna di Campiglio, pouhé 3 min. pěšky od jezera Laghetto di Campiglio.

1032x554 Chalet Del Sogno drz-sgn-4465

 

Ubytování

Srdcem hotelu Chalet del Sogno jsou jeho prostorné suity. Každý detail pokojů, od nábytku po záclony, byl pečlivě vybrán, aby se v nich hosté cítili co nejvíce v harmonii a pohodě. Obklopí vás v nich vůně přírodního smrku, staré jedle nebo švýcarské borovice a odpočinete si v naprostém soukromí. Na požádání budete mít k dispozici i polštáře s husím peřím, špaldovými slupkami nebo bylinkami.

1032x554 Chalet Del Sogno drz-sgn-5052

 

Restaurace

Majitel Alberto Schiavon společně se svou rodinou velmi dbá na tradici a lokální suroviny. Všechny ingredience a produkty vybírá tak, aby byly z místní výroby. Pochutnáte si v půvabné restauraci Due Pini, jejíž interiér spojuje tradiční prvky s moderním stylem. V Stube del Don ochutnáte domácí koláče a pečivo jedinečné kvality. V baru a lounge si u karetní hry nebo zajímavé knihy dopřejete sklenku aperitivu či vína z nejlepších italských sklepů. Hotel má také speciální jídelnu určenou pouze pro bohaté snídaně, složené výlučně z čerstvých bio produktů z regionu.

1032x554 Chalet Del Sogno drz-sgn-3492

 

Aktivity

Ať se z hotelu vydáte jakýmkoliv směrem, čeká vás množství zábavy, krásná příroda a skvělé lyžování. Lyžařský vlek Spinale Express je 25 m od hotelu. Hotel využívá vozy Audi, které vás odvezou, kam budete chtít. Když bude mít chvilku volného času, majitel hotelu Alberto Schiavon, trojnásobný vítěz Světového poháru a nadšenec do adrenalinových sportů, s vámi rád s vyrazí i na svahy nebo na výlet do okolní přírody. Síly znovu naberete v hotelovém moderním wellness centru Oasi del Sogno.

1032x554 Chalet Del Sogno indoorpool

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist