San Clemente Palace Kempinski Venice, Itálie – Benátky

Luxusní ubytování na soukromém ostrově

San Clemente Palace Kempinski je 5hvězdičkový luxusní hotelový resort nacházející se na soukromém ostrově San Clemente, jen několik minut jízdy bezplatnou lodí od náměstí Piazza San Marco. Tento hotel získal řadu ocenění a vyznamenání za vynikající pohostinnost, luxusní vybavení a výjimečné zážitky pro hosty.

O destinaci

Řím, Benátky, Florencie… V Itálii pomalu na každém kroku zakopáváte o historické poklady a překrásné památky. Prociťte tisíce let historie ve věčném městě, ve Florencii objevte vzpomínky na přelomovou renesanci, ve Veroně se vydejte po stopách Romea a Julie a v Benátkách z paluby gondoly obdivujte fascinující masky během slavného karnevalu. 

San Clemente Palace Kempinski Venice se nachází na soukromém ostrově San Clemente v Benátkách, pouhých 10 min jízdy jednou z bezplatných hotelových lodí od náměstí San Marco. Jízda lodí je výjimečným zážitkem, protože budete křižovat historické vody Benátek. Ostrov San Clemente je soukromým ostrovem a nelze se na něj dostat veřejnou dopravou. 

1032x554 San Clemente Palace Kempinski Venice 080d3894cdc8-73669085_4K

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete v jednom z rozlehlých pokojů či apartmánů (ty nejmenší mají 30 ), s výhledem do zeleně, doplněný krémovou a zlatou paletou barev. Nejrozsáhlejší soukromé apartmá v paláci, San Clemente Palazzo Three Bedroom, nabízí bezkonkurenční výhled na město a pojme až 6 hostů.

1032x554 San Clemente Palace Kempinski Venice 908d39d7052f-73669033_4K

 

Restaurace

Restaurace Acquerello, oceněná cenou Haute Grandeur Awards jako "Nejlepší italská restaurace v Evropě", je oslavou moderní benátské kuchyně a tradičních italských chutí. Hosté restaurace se vydávají na smyslovou cestu s nádhernými reprodukcemi hřejivých barev západu slunce, laguny a čerstvě vypěstovaných středomořských bylinek na talíři. Každý z pokrmů se páruje s víny San Clemente Wines, charakteristickou řadou vín ostrova.

1032x554 San Clemente Palace Kempinski Venice 5fdbfa6f1290-73669129_4K

 

Aktivity

Nechte se rozmazlovat orientálním šarmem, relaxujte a odpočívejte při procedurách na míru od zkušeného terapeuta. Nechte se hýčkat oleji speciálně vytvořenými v The Merchant of Venice, které se řídí starobylými orientálními recepturami dováženými po staletí do města na laguně jeho obchodníky. Lázně se rozkládají na dvou podlažích o rozloze 380 . Dokonce zde nechybí ani vyhřívaný venkovním bazénem, tenisový kurt, běžecké stezky, golfové hřiště pitch & putt a rozsáhlý dětský klub.

1032x554 San Clemente Palace Kempinski Venice b0fbf440bad3-73669003_4K

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Veronika Robin

Product Manager