Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA, Itálie – Sardinie

Na dovolenou i privátní helikoptérou

V resortu Valle dell’Erica Thalasso & SPA najdete 2 hotely, Erica a La Licciola. Ohromí vás tu nejen nádherná příroda, výhledy, pláže a moře, ale i celková atmosféra hotelu. Erica nabízí ubytování ve 148 pokojích, La Licciola ve 123. Oba hotely disponují dohromady 10 restauracemi a bary. Hostům je k dispozici Le Thermae Thalasso Centre & Spa, venkovní i vnitřní fitness, baby club, mini club i klub pro teenagery. Hostům, kteří se rozhodnou přiletět privátní helikoptérou, je k dispozici helipad.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA se nachází cca 1,5 hod. jízdy autem z letiště v Olbii. Má 2 budovy Erika a Licciola, které jsou obklopeny idylickou přírodou severní Sardinie. Rozloha resortu je obrovská a cesta na pláž tak může být občas i 400 m z vašeho pokoje. Milovníci pláží si zde přijdou na své. Kolem resortu budou moci objevovat hned několik malých zálivů, kde se nachází až 16 krásných jeskyní.

1032x554 Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA 2 ERICA spiaggetta alto

 

Ubytování

Hotelová část Erica má celkem 148 pokojů ve středomořském stylu a hotelová část Licciola je vybavena 123 luxusnějšími pokoji a suity, ve kterých naleznete doplňky od místních umělců pracujících se dřevem, látkami i keramikou. K dispozici jsou také rodinné kategorie či možnost propojení více základních pokojů.

1032x554 Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA room179E_j_suite_family_exclusive_con_soppalco_spalle_mare

 

Restaurace

Gastronomii si v resortu Valle dell’Erica Thalasso & SPA budete během pobytu užívat až v 10 restauracích a barech. Hlavní restaurací je Nautilus, která nabízí snídaně a večeře formou bufetu. Pokud rádi jíte s bosýma nohama v písku, vyzkoušejte restauraci Li Zini přímo na pláži. Pochutnáte si tu například na úlovku dne, BBQ nebo mořských plodech. Mezinárodní pokrmy a místní speciality vyzkoušíte v restauraci Grecale. Středomořskou kuchyní vyniká romantická restaurace La Prua a děti zase nejvíce potěší místní pizzerie. 

1032x554 Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA zini05_particolare_tavolo

 

Aktivity

Pokud si jedete na dovolenou hlavně odpočinout, místní Thalasso Spa pro vás bude ideální volbou. Kromě turecké lázně, sauny, relaxační části i fitness si budete užívat široký výběr masáží a dalších procedur. Nudit se tu nebudou ani vaše děti jakéhokoliv věku. Je pro ně připraven bohatý program pro ty nejmenší i pro teenagery, kteří si vyzkouší vodní sporty, fotbal, golf, volejbal a nebo plně vybavenou multimédia místnost s Nintendo Wii, Playstation či Xboxem. Společně pak můžete vyrazit na nějaký výlet do okolí, nebo třeba chytat ryby.

1032x554 Resort Valle dell’Erica Thalasso & SPA ERICA-Benessere-Spalle_sito

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager