Borgo San Felice, Itálie – San Felice

Ubytování v obklopení lesů, olivových hájů a vinic

Hotelový komplex, jež se skládá z celé středověké vesničky včetně staré kaple, velkého bazénu a sklepů, obklopený vinicemi a malými středověkými uličkami, byl restaurován tak, aby zachoval svou původní podobu a ducha. Prožijte pobyt pod toskánským sluncem v místě, kde se zastavil čas, a užijte si pravou italskou „Dolce Vita“. 

O destinaci

Obraz krásné krajiny se vryje do paměti každého, kdo Toskánskem byť jen projížděl. Ve vzpomínkách zůstanou vlnící se pahorky s pestrobarevnou mozaikou stromů a květin, skrze něž se proplétá titěrná silnice, spojující malé středověké vesnice. Celé Toskánsko připomíná krajinomalbu některého z italských mistrů. Tento kraj přináší řadu lákadel – je totiž jedním z hlavních center italského umění, kultury a gastronomie. Potěší především milovníky italské kuchyně a vína, a to i mimo restaurace s michelinskou hvězdou.

Výjimečný Borgo San Felice se nachází v srdci toskánské oblasti Chianti Classico pouhých 20 km od Sieny. 

1032x554 Borgo San Felice B-San-Felice-borgo-notte01_1_2

 

Ubytování

Ubytujte se ve 29 elegantních pokojích, 31 apartmánech nebo 2 privátních vilách a zažijte dokonalou harmonii toskánské krajiny a staletý šarm smíchaný se současným designem. Stylové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, tkaným textilem, podtrhnuté teplými barvami a přírodními materiály. Dřevěné podlahy a trámy, mramorové koupelny a prostorné terasy doprovázené nerušenými výhledy na zvlněné kopce. Největší apartmány nabízejí i vanu v obýváku. Náročnější uspokojí soukromé vily se službami hotelu včetně privátního kuchaře obklopené olivovníky a cypřiši.

1032x554 Borgo San Felice PRESTIGE_TOP_1

 

Restaurace

Ochutnejte místní i mezinárodní kulinářská díla kolumbijského šéfkuchaře Juana Camila Quintera ve spolupráci s italským šéfkuchařem Enricem Bartolinim v gurmánské restauraci Poggio Rosso, oceněné michelinskou hvězdou, a užijte si její vizi harmonie, tradice a inovace. Osteria del Grigio nabízí neformálnější a přátelštější variantu s originálními výklady staleté toskánské kuchyně. Navštivte také bar Archi a vychutnejte si lákavé občerstvení nebo nápoje.

1032x554 Borgo San Felice 8

 

Aktivity

Borgo San Felice nabízí výběr rozmanitých aktivit a zážitků. Hýčkejte své tělo a mysl v regeneračních lázních a biosaunách, osvěžte svůj jazýček při ochutnávkách výběrových regionálních vín, protáhněte tělo v moderním fitness centru nebo si užijte lekce vaření toskánských delikates pod vedením šéfkuchaře Borracciniho. Vyjeďte za poznáním do Sieny, Volterry či Montepulciana a nechte se unést krásou autentického toskánského života, kultury a architektury. 

1032x554 Borgo San Felice benessere01-gallery

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer