Hotel Capo d'Orso Thalasso & SPA, Itálie – Sardinie

Elegantní ubytování na Sardinii

Hotel Capo D’Orso Thalasso & Spa je romantický a exkluzivní hotel na rozloze 10 ha uprostřed olivovníků a jalovců v soukromém parku. K resortu také patří i malý přístav, kde je možné si na vyžádání zapůjčit loď.

O destinaci

Objevte Sardinii, perlu Středomoří! Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže a hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety.

Hotel Capo D’Orso Thalasso & Spa je situován v soukromém zálivu s 2 malými plážemi, přičemž jedna z nich je opravdu nedotčená. Zátoka Cala Capra je necelé 4 km od městečka Palau. Od mezinárodního letiště v Olbii je vzdálen 40 km a dostanete se sem autem přibližně za 45 min.

1032x554 Hotel Capo dOrso Thalasso & SPA 01_Orso_panoramica

 

Ubytování

Butikový hotel Capo D’Orso má k dispozici jen 86 pokojů, z toho 20 nově rekonstruovaných junior suitů. Můžete vybírat ze základních 1lůžkových či 2lůžkových pokojů až po suity. Nejvyšší kategorií je Presidentský suite s výhledem na moře 180 stupňů kolem.

1032x554 Hotel Capo dOrso Thalasso & SPA hotel-capodorso_sardegna_camera_vista_mare

 

Restaurace

V hotelu jsou celkem 4 restaurace, které nabízejí krásné výhledy, výborný servis i gastronomii. Restaurace Il Paguro je přímo u moře a přístavu a nabízí neformální obědy či večeře se zaměřením na mořské plody. Restaurace Gli Olivastri se nachází na terase a podává pokrmy formou bufetu, které vám kuchaři připraví přímo před vašima očima. Specializuje se na kvalitní ryby a maso. Snack Bar L’Approdo je ideální na lehký oběd nebo svačinu během dne. Ochutnáte tu například saláty nebo domácí pizzu přímo z pece. Přímo nad vodou je postavena restaurace Ile Flottante, ideální pro romantickou večeři ve dvou.

1032x554 Hotel Capo dOrso Thalasso & SPA 02_Orso_olivastri_cena

 

Aktivity

V hotelu je hned několik bazénů, jeden i s mořskou vodou v dřevěném obležení. Na soukromou pláž se dostanete za necelých 5 min chůze místní zelení. Pro relaxaci můžete navštívit Thalasso&Spa centrum, jen pár kroků od moře. Případně se odreagujete golfem na hřišti Pitch&Putt.

1032x554 Hotel Capo dOrso Thalasso & SPA 01_Orso_piscina_thalasso

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám rádi poradíme a zařídíme vše pro vaši dovolenou snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer