Hotel & Spa Rosa Alpina, Itálie – Alta Badia

Elegance a luxus v srdci Dolomit

Hotel & Spa Rosa Alpina je známý pro svou srdečnou pohostinnost. Oblast Alta Badia, kde se hotel nachází, byla prestižním italským turistickým klubem zvolena „královnou Alp“ a každou zimu se promění ve špičkové lyžařské středisko. Zažijete tu kouzlo ticha, špičkový servis i výtečnou kuchyni. Pochutnat si v hotelu budete moci nejen na domácí kuchyni, ale i gastronomii michelinské úrovně. A ať už toužíte po relaxaci nebo aktivnější dovolené, hotelové lázně s nádherným krytým bazénem, saunami a posilovnou si určitě užijete. Hotel patří do skupiny Relais & Châteaux a splňuje přísná kritéria nejluxusnějšího ubytování.

Hotel & Spa Rosa Alpina je v současné době uzavřen a prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Znovu otevře v zimní sezóně 2024/25.

O destinaci

Alta Badia patří k tomu nejlepšímu, co lyžařská Itálie nabízí. Stačí vzít lyže a užít si 130 km špičkových sjezdovek s výhledy na nejnádhernější panoramata Dolomit. Léto s sebou zase přináší vzrušující možnost prozkoumat místní přírodní skvosty.

Hotel & Spa Rosa Alpina najdete přímo v srdci italských Dolomit uprostřed malebné vesničky San Cassiano in Badia ve výšce 1535 m n. m.

1032x554 Hotel & Spa Rosa Alpina 01

 

Ubytování

Luxusní ubytování Hotelu & Spa Rosa Alpina kombinuje místní pohostinnost s vytříbenou alpskou atmosférou. Všech 51 pokojů a suit, stejně jako exkluzivní hotelový Penthouse a chalet, byly navrženy v autentickém horském stylu. Najdete v nich směsici originálních starožitností a materiálů. Pro rodiny s dětmi nabízí hotel speciálně možnost propojení vybraných pokojů a suit.

1032x554 Hotel & Spa Rosa Alpina 49

 

Restaurace

Vychutnejte si kulinářskou pestrost Rosa Alpina s filozofií „Dine Around“. Pochutnáte si na výborném jídle v intimní restauraci Fondue, neformálním Wine Bar & Grill nebo v elegantní, 3 hvězdami Michelin oceněné St. Hubertus. V renomovaných hotelových restauracích se váš pobyt stane opravdovou kulinářskou výpravou.

1032x554 Hotel & Spa Rosa Alpina 31

 

Aktivity

V létě i v zimě si v okolí hotelu Rosa Alpina vychutnáte mnoho outdoorových aktivit. Léto s sebou přináší vzrušující možnost prozkoumat místní přírodní skvosty, a to buď pěšky, nebo na kole. Na své si přijdou i zapálení hráči golfu. V zimě se pak kraj Alta Badia promění ve špičkové lyžařské středisko. Hotel & Spa Rosa Alpina je také ideální wellness zastávkou. Luxusní lázně v přízemí hotelu mají elegantní interiéry, moderní fitness zařízení, krytý bazén, finskou saunou, parní lázně a nabízí také exkluzivní lázeňské procedury a ošetření.

1032x554 Hotel & Spa Rosa Alpina 54

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Matěj Polák

Private Travel Designer