The St. Regis Rome, Itálie – Řím

Mimořádně luxusní a umělecká rezidence

Architektonicky ikonický hotel St. Regis Rome, který byl římské společnosti představen v roce 1894, se nachází v jednom z nejpůsobivějších paláců ve městě. Hotel, který je průkopníkem St. Regis v Evropě a společenským majákem pro Římany i mezinárodní cestovatele, se stal definicí nové éry světlosti. Spojení vznešeného dědictví s nebojácnými, elegantními interiéry proměnilo tuto budovu v mimořádně luxusní a uměleckou rezidenci. 

O destinaci

Koloseum, Andělský hrad, Forum Romanum, Bazilika svatého Petra, Pantheon, Fontána di Trevi… v Římě najdete nespočet jedinečných památek, ukrývá ale také luxusní hotely a gastronomické poklady.

The St. Regis Rome se nachází jen 15 min. chůze od Španělských schodů, Fontány di Trevi a značkových butiků na Via dei Condotti. 

1032x554 St. Regis Rome romxr-facade-4361-hor-clsc

 

Ubytování

Pokoje a apartmá s vysokými stropy a světlem jsou zařízeny v luxusních látkách Rubelli, ručně vyráběném skle a sběratelských kuriozitách. Hotel nabízí 138 pokojů a 23 apartmánů, které jsou elegantně laděné do pastelových odstínů.

1032x554 St. Regis Rome romxr-suite-6675-hor-clsc

 

Restaurace

Kulinářské lahůdky k snídani, obědu, aperitivu a večeři nabízí v LUMEN Cocktails and Cuisine, jedinečném prostředí pro posezení a relaxaci.

Umění sabrage, které se datuje od dob bitev Napoleona Bonaparta, jenž slavně otevíral šampaňské šavlí při vítězství i porážce, je charakteristickým obřadem série večerních rituálů St. Regis. "Šampaňské: při vítězství si ho člověk zaslouží, při porážce ho potřebuje." (citace Napoleon Bonaparte) Večery se v 19 hodin promění v jiskřivé oslavy ceremoniálu hotelové série Evening Rituals.

1032x554 St. Regis Rome romxr-italian-finest-0784-hor-clsc

 

Aktivity

V hotelu připraví výjimečné chvíle i pro ty nejmenší, od oslavy narozenin až po prohlídku Říma na míru nebo kurz vaření.

1032x554 St. Regis Rome romxr-spa-2144-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer