Grand Hotel Tremezzo, Itálie – Lago di Como

Luxusní hotel s nádherným výhledem na Lago di Como

Grand Hotel Tremezzo je secesní palác s fascinujícím interiérem a kvalitním servisem. Hotel má krásně vzdušné interiéry a vřelou atmosféru rodinného podniku s tradicí dlouhou přes 40 let a nachází se v blízkosti populární Villy Carlotty, která je známá svými sochami a botanickou zahradou. V parku u hotelu jsou cestičky ideální pro romantické procházky. 

O destinaci

Řím, Benátky, Florencie… V Itálii pomalu na každém kroku zakopáváte o historické poklady a překrásné památky. Prociťte tisíce let historie ve věčném městě, ve Florencii objevte vzpomínky na přelomovou renesanci, ve Veroně se vydejte po stopách Romea a Julie a v Benátkách z paluby gondoly obdivujte fascinující masky během slavného karnevalu. 

Grand Hotel Tremezzo se nachází v jedinečném prostředí, které v sobě spojuje exkluzivitu a blízkost. Nachází se na jednom z nejkrásnějších míst na břehu jezera Como, s výhledem přímo na městečko Bellagio, kde se stýkají obě ramena jezera, na pozadí růžově zbarveného pohoří Grigne. Grand Hotel Tremezzo leží na strategickém místě v srdci jezera, pouhou hodinu jízdy od Milána a jeho letišť.

1032x554 Grand Hotel Tremezzo headerSlider_hotel-header

 

Ubytování

Místní pokoje a suity mají svůj individuální charakter a kouzlo. Kromě stylových interiérů nabízejí i balkony, terasy a vířivky společně s překrásným výhledem na jezero či do parku. Milovníci panoramatických výhledů určitě ocení místní suity na střeše hotelu a ti, co vyhledávají především soukromí, budou nadšení v místní privátní vile. Villa Sola Cabiati má celkem 6 suitů a pohodlně se tu tak ubytuje až 12 osob. Kromě absolutního soukromí budete mít k dispozici také své vlastní zaměstnance.

1032x554 Grand Hotel Tremezzo Grand-Hotel-Tremezzo-15

 

Restaurace

Dech vám vyrazí restaurace La Terrazza, kde ochutnáte pokrmy šéfkuchaře Gualtiero Marchesi především z italské kuchyně i víno s výhledem, při kterém budete mít jezero jako na dlani. Jako další je k dispozici L’Escale Trattoria & Wine Bar s tradičními italskými pokrmy i vybranými víny. V Grand Hotel Tremezzo nechybí ani T Bar či T Pizza. 

1032x554 Grand Hotel Tremezzo 3_RISO_e_ORO

 

Aktivity

Wellness centrum T SPA zahrnuje saunu, relaxační prostor pro posezení a venkovní vířivku s výhledem na jezero. Milovníci sportu v hotelu ocení posilovnu, tenisový kurt a park s běžeckými trasami. Můžete se také projet na jezeře na motorovém člunu, který si lze pronajmout v hotelu, nebo se vydat na nějaký výlet za kulturou, historií, přírodou či nákupy do okolí. Pokud na dovolené rádi relaxujete, určitě si kromě wellness užijete také hotelový venkovní bazén přímo na jezeře i přilehlou pláž. 

Grand Hotel Tremezzo headerSlider_Activities_MAIN_03

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Veronika Robin

Product Manager