Objevte ostrovy v Indickém oceánu, jak je ještě neznáte.

Jedna z nejoblíbenějších destinací klientů Exclusive Tours má co nabídnout každému. Zde jsou jasné důvody, proč se na ostrovy znovu vydat.

Maalifushi by Como: Potápějte se mezi delfíny v korálových zahradách 

Nově otevřený resort se hned zařadil mezi to nejlepší, co Maledivy nabízejí. V srdci ostrova Thaa najdete nejvyšší možný komfort – elegantní vily a apartmány jsou umístěny přímo nad vodou anebo na ostrově v centru bujné vegetace. V elitním resortu vsadili na zdravý životní styl a vnitřní harmonii. Dopřejte odpočinek svému tělu v lázních anebo při cvičení jógy pod širým nebem. Maalifushi by COMO nabízí dvě restaurace – v jedné vám šéfkuchař připraví místní kuchyni, druhá se inspiruje Japonskem. Výhodou je také poloha atolu Thaa, který leží daleko od všech dalších ostrovů, ale jen hodinu letu z Male. Atol je známý rozmanitými druhy ryb i žraloků, mezi které vás rádi vezmou profesionální potápěči a ukáží vám fascinující korálové zahrady. Velkorysé zázemí zde najdou i děti, které se mohou s hotelovým doprovodem vydat na cestu po ostrově nebo si bezpečně zaplavat v tyrkysové laguně s pozvolným vstupem do vody.

Načítám

Sultans of the Seas: Objevte skrytou krásu Malediv na jachtě 

Maledivy se svými 1 200 ostrovy lákají k důkladnému prozkoumání. Objevte okouzlující barvy oceánu i bohatý mořský život z paluby italských jachet Azimut 98 Leonardo, které jsou upraveny jako oceánská kupé. Stylový interiér, otevřená paluba, ale i vlastní kapitán, šéfkuchař a instruktor potápění vám ve spojení s veškerým komfortem umožní poznat skrytá místa Malediv. Stačí jen vyslovit své přání a vstoupit na palubu… S rodinou či přáteli můžete obdivovat ostrovy z paluby jachty, rybařit, provozovat windsurfing, jet ski anebo se ponořit do hlubin oceánu. Sultans of the Seas je tou pravou volbou při cestě na skryté pláže, laguny a korálové zahrady jednoho z nejkrásnějších míst na světě.

Načítám

Amilla Fushi: Spojte se s přírodou v tropickém ráji

Na atolu Baa, tropickém ráji s rezervací pod ochranou UNESCO, vyrostl nový resort Amilla Fushi. Moderní architektura a design ve spojení s autentickými Maledivami hledá dokonalé souznění člověka a přírody. Stavitelé resortu využívali striktně jen přírodní materiály, díky čemuž vznikly jednoduché vzdušné domy s vlastním bazénem. Můžete si vybrat vilu umístěnou nad průzračně modrou vodou nebo vilu na ostrově obklopenou bujnou vegetací. Výjimečným zážitkem je pak ubytování v suitách situovaných v korunách stromů ve výšce až 12 metrů. Amilla Fushi je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, užívat si tady můžete všechny možné vodní sporty i lázeňskou léčbu. A samozřejmě i špičkovou kuchyni pod dohledem michelinského šéfkuchaře Luka Mangana. V Amilla Fushi najdete svůj domov daleko od domova.

Načítám

Velaa Private Island: Poznejte luxus s českou stopou

Velaa Private Island je malým rájem, který na atolu Noonu nechal postavit český podnikatel Jiří Šmejc. Ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem se mu podařilo vybudovat hotel, který se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími resorty světa. Hosté si dnes mohou vybrat z padesátky vil s bazénem, z nichž je většina postavena přímo nad mořem. Dominantou atolu je vyhlídková věž s restaurací a vinným sklepem. Během pobytu můžete relaxovat v lázních, využít golfové hřiště, squashový a tenisový kurt anebo horolezeckou stěnu. Vyzkoušet můžete také nejrůznější vodní sporty, objevovat okolí z paluby luxusní jachty, sledovat delfíny nebo bohatý život pod hladinou v malé ponorce. 

Načítám

Taj Exotica Resort & Spa: Užijte si romantiku pro dva

Hledáte opravdu netradiční místo, kde můžete vyjádřit či potvrdit svou lásku? V Taj Exotica Resort & Spa na ostrově Emboodhu Finolhu pro vás přichystali jedinečné zážitky. V neoprenu se ponoříte do hlubin oceánu zkoumat podmořský svět a při vhodné příležitosti ukážete nápis „Vezmeš si mě?“. Nikdo neodolá. Stačí kývnout hlavou a vyndat „kyslík“ na první políbení. V pohodlí své vily pak už můžete plánovat, koho na svatbu pozvete. Do roka a do dne na stejném místě? Resort Taj vám připraví svatební obřad na břehu oceánu, kde vám mohou jít za svědky želvy i manty. A co za dalších pět let? Obnovení manželského slibu je ideální příležitostí, jak si připomenout začátky vašeho vztahu a znovu ho posílit. Znovu si řeknete své „ano“ a společně pošlete v láhvi svá přání do dalších společných let. Maximální romantika v resortu Taj je zážitkem na celý život.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat