5 důvodů, proč se musíte vrátit na Maledivy

Zážitky Od každého trochu

Prvotřídní resorty, luxusní jachty i nezapomenutelné zážitky...

1450x674 Maledivy

 

Objevte ostrovy v Indickém oceánu, jak je ještě neznáte

Jedna z nejoblíbenějších destinací klientů cestovní kanceláře Exclusive Tours má co nabídnout každému. Zde jsou jasné důvody, proč se na ostrovy znovu vydat.

 

Maalifushi by COMO: Potápějte se mezi delfíny v korálových zahradách

Ihned po svém otevření se resort COMO Maalifushi zařadil mezi to nejlepší, co Maledivy nabízejí. V srdci ostrova Thaa najdete nejvyšší možný komfort – elegantní vily a apartmány jsou umístěny přímo nad vodou anebo na ostrově v centru bujné vegetace. V elitním resortu vsadili na zdravý životní styl a vnitřní harmonii. Dopřejte odpočinek svému tělu v lázních anebo při cvičení jógy pod širým nebem.

Maalifushi by COMO nabízí 2 restaurace – v jedné vám šéfkuchař připraví místní kuchyni, druhá se inspiruje Japonskem.

Výhodou je také poloha atolu Thaa, který leží daleko od všech dalších ostrovů, ale jen hodinu letu z Male. Atol je známý rozmanitými druhy ryb i žraloků, mezi které vás rádi vezmou profesionální potápěči a ukáží vám fascinující korálové zahrady. Velkorysé zázemí zde najdou i děti, které se mohou s hotelovým doprovodem vydat na cestu po ostrově nebo si bezpečně zaplavat v tyrkysové laguně s pozvolným vstupem do vody.

1032x554 COMO Maalifushi COMO_Residence_Balcony

 

  

Sultans of the Seas: Objevte skrytou krásu Malediv na jachtě

Maledivy se svými 1200 ostrovy lákají k důkladnému prozkoumání. Objevte okouzlující barvy oceánu i bohatý mořský život z paluby italských jachet Azimut 98 Leonardo, které jsou upraveny jako oceánská kupé. Stylový interiér, otevřená paluba, ale i vlastní kapitán, šéfkuchař a instruktor potápění vám ve spojení s veškerým komfortem umožní poznat skrytá místa Malediv. Stačí jen vyslovit své přání a vstoupit na palubu… S rodinou či přáteli můžete obdivovat ostrovy z paluby jachty, rybařit, provozovat windsurfing, jet ski anebo se ponořit do hlubin oceánu. Sultans of the Seas je tou pravou volbou při cestě na skryté pláže, laguny a korálové zahrady jednoho z nejkrásnějších míst na světě.

1032x554 Sultans of the seas sultans-of-the-seas-007-running-1

 

Amilla Fushi: Spojte se s přírodou v tropickém ráji

Na atolu Baa, tropickém ráji s rezervací pod ochranou UNESCO, najdete resort Amilla Fushi. Moderní architektura a design ve spojení s autentickými Maledivami hledá dokonalé souznění člověka a přírody. Stavitelé resortu využívali striktně jen přírodní materiály, díky čemuž vznikly jednoduché vzdušné domy s vlastním bazénem. Můžete si vybrat vilu umístěnou nad průzračně modrou vodou nebo vilu na ostrově obklopenou bujnou vegetací. Výjimečným zážitkem je pak ubytování v suitách situovaných v korunách stromů ve výšce až 12 m. Amilla Fushi je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, užívat si tady můžete všechny možné vodní sporty i lázeňskou léčbu. A samozřejmě i špičkovou kuchyni pod dohledem michelinského šéfkuchaře Luka Mangana. V Amilla Fushi najdete doslova svůj druhý domov.

1032x554 Amilla Fushi AmillaFushi-Aerial-Jan2015_1_

 

  

Velaa Private Island: Poznejte luxus s českou stopou

Velaa Private Island je malým rájem, který na atolu Noonu nechal postavit český podnikatel Jiří Šmejc. Ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem se mu podařilo vybudovat hotel, který se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími resorty světa. Hosté si ve Velaa Private Island mohou vybrat z padesátky vil s bazénem, z nichž je většina postavena přímo nad mořem. Dominantou atolu je vyhlídková věž s restaurací a vinným sklepem. Během pobytu můžete relaxovat v lázních, využít golfové hřiště, squashový a tenisový kurt anebo horolezeckou stěnu. Vyzkoušet můžete také nejrůznější vodní sporty, objevovat okolí z paluby luxusní jachty, sledovat delfíny nebo bohatý život pod hladinou v malé ponorce. 

1032x554 Velaa Private Island Nika Residence by Patricia Urquiola -95328c9f590643ad9bf80c7ff65acd71-1647944174

 

Taj Exotica Resort & Spa: Užijte si romantiku pro dva

Hledáte opravdu netradiční místo, kde můžete vyjádřit či potvrdit svou lásku? V Taj Exotica Resort & Spa na ostrově Emboodhu Finolhu pro vás přichystali jedinečné zážitky. V neoprenu se ponoříte do hlubin oceánu zkoumat podmořský svět a při vhodné příležitosti ukážete nápis „Vezmeš si mě?“. Nikdo neodolá. Stačí kývnout hlavou a vyndat „kyslík“ na první políbení. V pohodlí své vily pak už můžete plánovat, koho na svatbu pozvete. Do roka a do dne na stejném místě? Resort Taj vám připraví svatební obřad na břehu oceánu, kde vám mohou jít za svědky želvy i manty. A co za dalších 5 let? Obnovení manželského slibu je ideální příležitostí, jak si připomenout začátky vašeho vztahu a znovu ho posílit. Znovu si řeknete své „ano“ a společně pošlete v láhvi svá přání do dalších společných let. Maximální romantika v resortu Taj je zážitkem na celý život.

1032x554 Taj Exotica Resort & Spa WeddingPavilionII3x2

 

Tipy na podobné zážitky

Amalfitana

Amalfitana

Hlavními trumfy Amalfitany jsou unikátní krajina, lokální delikatesy, mix kultury, historie a přírody a pohodová atmosféra a přívětivost místních lidí.

Objevte více
RELAIS & CHÂTEAUX

RELAIS & CHÂTEAUX

Členy této asociace je více jak 580 luxusních restaurací a hotelů, z nichž každý je něčím výjimečný. Nechte si od naší CK připravit dovolenou na míru.

Objevte více
10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

Návštěva Dubaje je povinností pro každého, kdo si umí užít luxusní cestování. Město, které se topí v bohatství, nabízí nezapomenutelné zážitky při romantickém výletu i rodinné dovolené.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem toho správného atolu a ubytování vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Travel Designér