5 důvodů, proč se musíte vrátit na Maledivy

Zážitky Dovolená na pláži

Prvotřídní resorty, luxusní jachty i nezapomenutelné zážitky...

1450x674 Maledivy

 

Objevte ostrovy v Indickém oceánu, jak je ještě neznáte

Jedna z nejoblíbenějších destinací klientů cestovní kanceláře Exclusive Tours má co nabídnout každému. Zde jsou jasné důvody, proč se na ostrovy znovu vydat.

 

Maalifushi by COMO: Potápějte se mezi delfíny v korálových zahradách

Ihned po svém otevření se resort COMO Maalifushi zařadil mezi to nejlepší, co Maledivy nabízejí. V srdci ostrova Thaa najdete nejvyšší možný komfort – elegantní vily a apartmány jsou umístěny přímo nad vodou anebo na ostrově v centru bujné vegetace. V elitním resortu vsadili na zdravý životní styl a vnitřní harmonii. Dopřejte odpočinek svému tělu v lázních anebo při cvičení jógy pod širým nebem.

Maalifushi by COMO nabízí 2 restaurace – v jedné vám šéfkuchař připraví místní kuchyni, druhá se inspiruje Japonskem.

Výhodou je také poloha atolu Thaa, který leží daleko od všech dalších ostrovů, ale jen hodinu letu z Male. Atol je známý rozmanitými druhy ryb i žraloků, mezi které vás rádi vezmou profesionální potápěči a ukáží vám fascinující korálové zahrady. Velkorysé zázemí zde najdou i děti, které se mohou s hotelovým doprovodem vydat na cestu po ostrově nebo si bezpečně zaplavat v tyrkysové laguně s pozvolným vstupem do vody.

1032x554 COMO Maalifushi COMO_Residence_Balcony

 

  

Sultans of the Seas: Objevte skrytou krásu Malediv na jachtě

Maledivy se svými 1200 ostrovy lákají k důkladnému prozkoumání. Objevte okouzlující barvy oceánu i bohatý mořský život z paluby italských jachet Azimut 98 Leonardo, které jsou upraveny jako oceánská kupé. Stylový interiér, otevřená paluba, ale i vlastní kapitán, šéfkuchař a instruktor potápění vám ve spojení s veškerým komfortem umožní poznat skrytá místa Malediv. Stačí jen vyslovit své přání a vstoupit na palubu… S rodinou či přáteli můžete obdivovat ostrovy z paluby jachty, rybařit, provozovat windsurfing, jet ski anebo se ponořit do hlubin oceánu. Sultans of the Seas je tou pravou volbou při cestě na skryté pláže, laguny a korálové zahrady jednoho z nejkrásnějších míst na světě.

1032x554 Sultans of the seas sultans-of-the-seas-007-running-1

 

Amilla Fushi: Spojte se s přírodou v tropickém ráji

Na atolu Baa, tropickém ráji s rezervací pod ochranou UNESCO, najdete resort Amilla Fushi. Moderní architektura a design ve spojení s autentickými Maledivami hledá dokonalé souznění člověka a přírody. Stavitelé resortu využívali striktně jen přírodní materiály, díky čemuž vznikly jednoduché vzdušné domy s vlastním bazénem. Můžete si vybrat vilu umístěnou nad průzračně modrou vodou nebo vilu na ostrově obklopenou bujnou vegetací. Výjimečným zážitkem je pak ubytování v suitách situovaných v korunách stromů ve výšce až 12 m. Amilla Fushi je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, užívat si tady můžete všechny možné vodní sporty i lázeňskou léčbu. A samozřejmě i špičkovou kuchyni pod dohledem michelinského šéfkuchaře Luka Mangana. V Amilla Fushi najdete doslova svůj druhý domov.

1032x554 Amilla Fushi AmillaFushi-Aerial-Jan2015_1_

 

  

Velaa Private Island: Poznejte luxus s českou stopou

Velaa Private Island je malým rájem, který na atolu Noonu nechal postavit český podnikatel Jiří Šmejc. Ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem se mu podařilo vybudovat hotel, který se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími resorty světa. Hosté si ve Velaa Private Island mohou vybrat z padesátky vil s bazénem, z nichž je většina postavena přímo nad mořem. Dominantou atolu je vyhlídková věž s restaurací a vinným sklepem. Během pobytu můžete relaxovat v lázních, využít golfové hřiště, squashový a tenisový kurt anebo horolezeckou stěnu. Vyzkoušet můžete také nejrůznější vodní sporty, objevovat okolí z paluby luxusní jachty, sledovat delfíny nebo bohatý život pod hladinou v malé ponorce. 

1032x554 Velaa Private Island Nika Residence by Patricia Urquiola -95328c9f590643ad9bf80c7ff65acd71-1647944174

 

Taj Exotica Resort & Spa: Užijte si romantiku pro dva

Hledáte opravdu netradiční místo, kde můžete vyjádřit či potvrdit svou lásku? V Taj Exotica Resort & Spa na ostrově Emboodhu Finolhu pro vás přichystali jedinečné zážitky. V neoprenu se ponoříte do hlubin oceánu zkoumat podmořský svět a při vhodné příležitosti ukážete nápis „Vezmeš si mě?“. Nikdo neodolá. Stačí kývnout hlavou a vyndat „kyslík“ na první políbení. V pohodlí své vily pak už můžete plánovat, koho na svatbu pozvete. Do roka a do dne na stejném místě? Resort Taj vám připraví svatební obřad na břehu oceánu, kde vám mohou jít za svědky želvy i manty. A co za dalších 5 let? Obnovení manželského slibu je ideální příležitostí, jak si připomenout začátky vašeho vztahu a znovu ho posílit. Znovu si řeknete své „ano“ a společně pošlete v láhvi svá přání do dalších společných let. Maximální romantika v resortu Taj je zážitkem na celý život.

1032x554 Taj Exotica Resort & Spa WeddingPavilionII3x2

 

Tipy na podobné zážitky

Oblíbené destinace

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

Na Maui si užijete nádherné pláže a vodopády, na Big Islandu budete obdivovat aktivní sopku, na Oahu se pobavíte v rušném městě a božský klid najdete na ostrově Kauai.

Objevte více
Divoká příroda i plážová dovolená na Bali

Divoká příroda i plážová dovolená na Bali

Bali je nádhernou exotickou destinací, jejíž oblíbenost mezi Čechy rok od roku stoupá. Doporučujeme vám dva luxusní resorty, které čnějí nad ostatními.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem toho správného atolu a ubytování vám rádi poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager