Nejlepší moře Evropy

Zážitky Dovolená na pláži

Evropské mořské destinace nabízejí nádhernou přírodou, chutnou gastronomií a výbornou dostupnost. Za několik málo hodin si už můžete užívat svoji vysněnou dovolenou u moře.

__Nejlepší moře Evropy_Portugalsko_shutterstock_1523721815

 

Na vlně luxusu

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého. Vybrali jsme pro vás oblíbené destinace v Evropě, kde si užijete luxusní dovolenou přesně podle svých představ určitě.

Řecko

Řecko je členitá země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů a výbornou kuchyní. Díky svým krásným plážím představuje ideální destinaci pro dovolenou s dětmi. Každý řecký ostrov je jiný. Těšit se můžete na rybaření, ochutnávky místní kuchyně, trochu historie z antického Řecka i relax při západu slunce. Jestli budete ostrovy poznávat v pohodlí prostorného katamaránu, nebo z paluby luxusní jachty, to je jen na vás.

Nejlepší moře Evropy_Řecko_Santorini_shutterstock_718956028

 

Portugalsko

Horské masívy, hluboké lesy, rozsáhlé pláně, krásné pláže i skalnaté útesy. Portugalsko je opravdu pestrá země, plná přírodních krás, které jen čekají, až je objevíte. Obecně nejpopulárnějším regionem Portugalska je jeho jižní cíp, oblast Algarve. Přímořské podnebí, písečné pláže a přepychové resorty pro celou rodinu, v nichž se dostane perfektní péče každému hostu, od těch nejmenších až po ty nejstarší.

Nejlepší moře Evropy_Portugalsko, Algarve_shutterstock_1387907822

 

Španělsko

Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem. Skvěle si jej vychutnáte ve velkých nadmořských výškách na lyžích, ale i na plážovém lehátku při šumění vln a se sklenkou sangrie v ruce. Dovolená u moře však nemusí být spojená jen s lenošením na pláži a Španělsko má co nabídnout. Milovníci golfu si oblíbí oblast kolem Marbelly, která láká cestovatele na svá kvalitní golfová hřiště. Doporučujeme vyzkoušet Finca Cortesin, které se řadí mezí nejlepší španělská hřiště.

Nejlepší moře Evropy_Španělsko_shutterstock_1431210326

 

Itálie

Jedním z nejnavštěvovanějších míst Itálie je Amalfitánské pobřeží, kde objevíte klasický středozemní mix nádherné přírody, tisícileté kultury i historie, skvělého jídla a především romantickou atmosféru. Amalfitánské pobřeží je jako obrovská terasa zavěšená mezi kobaltově modrým mořem a svahy pohoří Lattari, s řadou údolí a výběžků mezi zátokami, plážemi a terasami, kde se pěstují citrusy, hrozny a olivy. Celá výjimečná krajina je zapsaná na světovém dědictvím UNESCO. Najdete tu turistické stezky s dechberoucími, panoramatickými výhledy, přírodní rezervace s živoucími fosiliemi miliardy let starých rostlin nebo nádherně upravené zahrady ve Villa Rufolo či Villa Cimbrone.

Nejlepší moře Evropy_Itálie_Campanie_shutterstock_702788542

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

Cestujte do GRECOTEL s námi

Cestujte do GRECOTEL s námi

Objevte nedotčenou krásu Řecka. Užijte si nádherné pláže, písečné zátoky a tajné zálivy spolu s prvotřídními službami a ubytováním v některém z resortů nejluxusnější hotelové kolekce.

Objevte více
Tipy na letní dovolenou

Tipy na letní dovolenou

Romantika, exotika, pohoda a odpočinek? Nebo raději dobrodružství, objevování a adrenalin? Vyberte si s námi letní dovolenou a užijte si zasloužené volno.

Objevte více
Oblíbené destinace

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem destinace a ubytování pro vaši dovolenou snů vám rádi poradíme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer