The Balmoral, Velká Británie – Skotsko, Edinburgh

Legendární hotel s dominantní hodinovou věží

Balmoral, Princes Street 1, kde se Staré město setkává s Novým, legendární hotel a dominantní hodinová věž – to vše jsou symboly nádherného města Edinburgh, kde se tento hotel nachází. Přivítání v na míru šitém balmoralském tartanu hebridská modř, vřesové odstíny a klasické skotské umění – The Balmoral je milostným dopisem Skotsku. S výhledem na Edinburský hrad si můžete vychutnat jídlo oceněné 4 AA Rosette, francouzsko-skotské bistro, oceňovaný čaj o páté i klidné spa.

O destinaci

Jedna z nejprestižnějších adres celého Edinburghu – to je The Balmoral Hotel. V jeho blízkosti, přibližně 5 min. chůze, naleznete nádraží Waverley či hlavní nákupní zónu.

1032x554 The Balmoral 20-rfh-the-balmoral-exterior-8405790-ah-jul-14

 

Ubytování

Všechny pokoje jsou elegantně zařízené. Doporučujeme apartmán Castle View Suite s výhledem na majestátní Edinburský hrad. A nesmíme zapomenout ani na elegantní apartmá J. K. Rowling Suite, které krásně kombinuje moderní designové akcenty s jedinečnými prvky a působí kouzelně. Vstupte do apartmá kolem klepadla se sovou a projděte hvězdami naplněným vchodem do salonu. Tento světlem zalitý prostor zdobí výstřední předměty - od mramorové busty Herma, kterou J. K. Rowlingová podepsala, když právě v tomto apartmá dopsala knihu Harry Potter a Relikvie smrti, až po starožitný nábytek. Z velkých oken je nádherný výhled na Calton Hill a věžovité výklenky dodávají apartmá své kouzlo. 

1032x554 The Balmoral 12-rfh-the-balmoral-glamis-suite-260-5668-jg-apr-19

 

Restaurace

Doporučujeme restauraci Number One, oceněné 4 AA Rosette, kde se snoubí moderní skotská kuchyně se službami světové úrovně. Pokrmy jsou připravovány ze sezónních surovin, které pečlivě získávají od výjimečných dodavatelů, a spojují skotskou kuchyni s moderním stylem. Během pobytu musíte zajít na slavný „Afternoon Tea“ do restaurace Palm Court. Jídelní lístek je vhodný pro členy královské rodiny, kteří Edinburgh po staletí nazývali svým domovem, a nabízí bohatý výběr sypaných čajů, čerstvé pečivo, delikátní sendviče a odborně připravené pochoutky, stejně jako lákavý výběr šampaňského.

1032x554 The Balmoral the-balmoral_number-one_mm102935-min

 

Aktivity

Vydejte se na cestu whisky přímo vám na míru a ochutnejte whisky z palíren v Highlands a Lowlands z pohodlí tvídového křesla. Vybírejte z více než 500 jednosladových whisky a blendů díky SCOTCH, cílovému whisky baru hotelu Balmoral. Pokud jste fanoušky seriálu Cizinka (Outlander), pak můžete během jednodenního výletu prozkoumat zemi, která inspirovala populární televizní seriál. Podívejte se, kde hvězdy seriálu Sam Heughan a Caitriona Balfe natáčeli své scény, a poznejte skutečná jakobínská místa, která seriál ovlivnila. Oddejte se blaženosti v lázních Balmoral Spa – klidné lázně se nacházejí na Princes Street č. 1 v srdci Edinburghu a jsou městskou oázou, kde se snoubí moderní vybavení s výjimečnými službami.

1032x554 The Balmoral 14-rfh-the-balmoral-balmoral-spa-pool-5808-oct-17

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování ve Velké Británii vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader