The Ned, Velká Británie – Londýn

Ubytování v samém srdci Londýna

Zajímavostí je tu bar a salonek The Vault v suterénu, který se nachází v původním trezoru Midland Bank s 3000 původními bezpečnostními schránkami. Hotel The Ned se nachází v samém srdci Londýna, v bývalém sídle Midland Bank, a nabízí ubytování ve 250 pokojích různých velikostí, od komorních až po rozsáhlá apartmá – všechny s nádechem glamour 20. let minulého století.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Hotel The Ned se nachází v samém srdci Londýna, v bývalém sídle Midland Bank. Součástí hotelu je soukromý klub Ned's Club, kde mají členové přístup na střešní bazén, do nejmodernější posilovny, lázní a nočního lounge baru.

1032x554 The Ned rooftop

 

Ubytování

250 pokojů různých velikostí, od komorních až po rozsáhlá apartmá – všechny s nádechem glamour 20. let minulého století. V pokojích Grand Heritage, které se nacházejí v 5. patře památkově chráněné budovy Grade-I, byly pečlivě zachovány charakteristické znaky stylu architekta sira Edwina Lutyense.

1032x554 The Ned cosy_310_fullbedroom_landscape_3_lr

 

Restaurace

V historických prostorách bývalé bankovní haly se nachází 7 restaurací a 3 bary, kde se podávají jídla a nápoje z celého světa. Každá z restaurací má svůj vlastní prostor, oddělený 92 sloupy a řadami bankovních pultů z ořechového dřeva. Zajímavostí je bar a salonek The Vault (pro členy the Ned’s Club) v suterénu s živou hudbou a zábavou, který se nachází v původním trezoru Midland Bank s 3000 původními bezpečnostními schránkami.

1032x554 The Ned parlour1

 

Aktivity

Po prozkoumávání Londýna si můžete odpočinout v hotelovém spa, kde nechybí tradiční marocký hammam se specializovanými procedurami z La Sultane de Saba a celá řada dalších terapií.

1032x554 The Ned hammam_1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader