Cliveden House, Velká Británie

Luxusní dovolená v honosném sídle

Historie Cliveden House je více než 350 let plná vlivných osobností, slavných večírků a skandálních afér. Cliveden House, který nechal v roce 1666 postavit 2. vévoda z Buckinghamu jako dar své milence, zůstal místem intrik a půvabu pro smetánku. Nyní se toto honosné sídlo, které se rozkládá na 376 akrech pozemků National Trust, stalo luxusním pětihvězdičkovým hotelem, který je členem Relais & Châteaux.

O destinaci

Hrady, na kterých se už podepsal zub času, vznosné katedrály, malebné vesničky, nadčasová krajina a spousta historie – to všechno se rozkládá ve čtyřech státech, které tvoří Velkou Británii

Velkolepý hotel Cliveden House se nachází v srdci berkshirského venkova, obklopen 376 akry nádherných zahrad a parků a s nádherným panoramatickým výhledem na Temži. Je to jeden z nejlepších luxusních hotelů v blízkosti Londýna a letiště Heathrow.

1032x554 Cliveden House cliveden-house-facade-and-grounds-1

 

Ubytování

Můžete si vybrat z řady individuálně pojmenovaných pokojů a luxusních apartmánů nebo strávit víkend ve vlastním soukromém úkrytu u řeky, v chatě Spring Cottage. Ať už si vyberete cokoli, najdete zde pokoj pro každou příležitost, ať už jde o romantické setkání nebo oslavu důležitého milníku s rodinou a přáteli.

1032x554 Cliveden House lady-astor-suite-cliveden-house-2

 

Restaurace

Cliveden Dining Room byl původně přijímací salon. Tato úžasná prostorná místnost orientovaná na jih je prozářená slunečním světlem a má výhled na parter z 19. století, zahrady National Trust a řeku Temži. Klasická elegance a krásná umělecká díla dodávají restauraci záviděníhodný nádech romantiky a oživují slavnou historii Clivedenu. Menu obsahuje vybrané pokrmy, které zaručeně potěší vaše chuťové pohárky. Talentovaní šéfkuchaři s láskou k čerstvým produktům z místních zdrojů povyšují gastronomii na vyšší úroveň. Nezapomeňte zajít do restaurace Astor Grill, která se nachází u půvabných starých stájí, v nichž kdysi byly ustájeny nejcennější klisny lorda Astora. Astor Grill je zařízen v jezdeckém stylu a nabízí uvolněný a neformální přístup ke stravování v Clivedenu.

1032x554 Cliveden House grgat-afternoon-tea-wide

 

Aktivity

Nechte se hýčkat luxusem a objevte relaxační lázně, které nabízí Cliveden v srdci nádherné přírody hrabství Berk shire. Oblékněte si měkký nadýchaný bílý župan s pantoflemi a všechen stres se začne rozplývat. Relaxujte a odpočívejte v proslulém venkovním bazénu, dopřejte si procedury (nebo dvě) a mnoho dalšího!

1032x554 Cliveden House cliveden-spa-interior-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně a jeho okolí vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer