The Cadogan – A Belmond Hotel, Velká Británie – Londýn

Oáza klidu v srdci Chelsea

The Cadogan – A Belmond Hotel je oázou klidu na křižovatce nejstylovějších čtvrtí města. Vyjděte hlavním vchodem a nechte se unést luxusními značkami a špičkovými prodejci v Knightsbridge. Nebo vyklouzněte z bočního vchodu a ocitnete se v uměleckém centru Chelsea plném řemeslných butiků a módních podniků. Po dni stráveném ochutnáváním lahůdek města se uvelebte před krbem s vybraným nápojem nebo v jednom z krásných apartmá. Budete se tu cítit jako doma.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

The Cadogan – A Belmond Hotel se nachází v londýnské čtvrti Chelsea, v trojúhelníku mezi Sloane Square, Belgravia a Brompton Road, ve čtvrti, která se za více než sto let existence hotelu Cadogan stala ještě luxusnější.

1032x554 The Cadogan, A Belmond Hotel cad-ext05

 

Ubytování

Vstupte do svého osobního útočiště v srdci nejzajímavějšího města na světě. Pokoje a apartmá, kterých je zde pouze 54, vzdávají hold minulosti a zároveň nabízejí veškeré moderní požitky. K dispozici je také exkluzivní služba Sleep Concierge Service, která vám pomůže se připravit na dokonalý spánek.

1032x554 The Cadogan, A Belmond Hotel cad-acc-suite-penthouse-suite-bedroom01

 

Restaurace

Kdo hledá nejlepší restaurace v Londýně, nemusí hledat dál. V hotelu Cadogan si každý přijde na své, a to v každou denní dobu. V restauraci The LaLee si můžete vychutnat sofistikovanou klasickou evropskou kuchyni a tradiční čaj o páté v salónku Maison Lounge.

1032x554 The Cadogan, A Belmond Hotel cad-din-restaurant-tearoom03

 

Aktivity

Elegantní zahrada Cadogan Place Gardens s okrasnou výsadbou, rozlehlými trávníky a tenisovými kurty zůstala od svého založení v roce 1886 poměrně nezměněna. Je k dispozici výhradně pro obyvatele Cadogan Estate a hosty hotelu. Je to ideální místo k odpočinku a obnovení koncentrace po dni stráveném prohlídkou jednoho z nejživějších a nejrušnějších měst na světě. Ať už chcete strávit den na trávníku, nebo doufáte, že se vám podaří zahrát eso na tenisových kurtech, zahrady dodají vašemu pobytu ve městě trochu kouzla pod širým nebem. Dnes se pyšní také řadou působivých stromů, které umocňují pocit soukromí a exkluzivity. V hotelu vám poskytnou deky, lehátka a stolní hry; stačí se jen pohodlně usadit a nechat čas plynout... nebo se nechat hýčkat v hotelovém wellness.

1032x554 The Cadogan, A Belmond Hotel

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer