Le Manoir Aux Quat'Saisons, Velká Británie – Oxfordshire

Prvotřídní požitek na oxfordshirském venkově

Hotel Le Manoir aux Quat'Saisons, který vytvořil slavný šéfkuchař Raymond Blanc OBE, je jedním z nejvyhledávanějších zámeckých hotelů v zemi. Le Manoir je místem, kde v nádherném prostředí ožívá gastronomie, zahrady a kultura. Projděte se pěstěnými zahradami, naučte se nové recepty ve školách vaření a zažijte kulinářskou alchymii v restauraci oceněné 2 michelinskými hvězdami. Od sluncem prozářeného léta po útulnou zimu – Le Manoir je perfektním útočištěm po celý rok.

O destinaci

Luxusní hotel Belmond Le Manoir aux Quat' Saisons leží ve vesnici Great Milton nedaleko Oxfordu v hrabství Oxfordshire v Anglii.

1032x554 Le Manoir Aux QuatSaisons mqs-ext02

 

Ubytování

Po dokonalé hostině se přesuňte do jednoho z 32 individuálně navržených hotelových pokojů. Každý z nich je inspirován Raymondovými cestami. Ať už si vyberete jakýkoli, špičkové pohodlí v kombinaci s nápaditým interiérem vytváří neodolatelný úkryt.

1032x554 Le Manoir Aux QuatSaisons mqs-acc-suite-jrsuite-cameo01

 

Restaurace

Levandulí provoněný chodník dláždí cestu k velkolepé kulinářské pohádce. Restaurace Le Manoir aux Quat'Saisons, kterou s láskou vede Raymond Blanc OBE, získal od svého otevření před 38 lety 2 michelinské hvězdy a od té doby si je každoročně udržuje. Je to místo gastronomické dokonalosti, kde se můžete těšit na úžasnou nabídku pokrmů z těch nejlepších surovin vypěstovaných přímo v areálu.

1032x554 Le Manoir Aux QuatSaisons mqs-din-private-summer-dining02

 

Aktivity

Vyberte si z řady fascinujících kurzů vaření nebo zahradničení, které s láskou vede Raymond Blanc OBE. Kurzy jsou vhodné pro všechny, ať už máte jakékoliv zkušenosti. Od půldenních úvodních kurzů po rezidenční programy, od mistrovských kurzů při večeři až po kurzy pro děti – každý si najde něco pro sebe. Mnoho kurzů se zaměřuje na recepty důležité pro Raymonda Blanca a představuje jídla, která ho inspirovala k tomu, aby se stal šéfkuchařem.

1032x554 Le Manoir Aux QuatSaisons mqs-gst-garden-herb01

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování ve Velké Británii vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer