Cromlix House, Velká Británie – Skotsko

Skotský hotel tenisty Andyho Murraye a jeho ženy Kim

Nádherné viktoriánské panství obklopené skotskou vysočinou říká pane jednomu z nejlepších tenistů světa – Andymu Murraymu a jeho ženě Kim. Tenisový šampion vyrůstal v nedalekém městečku Dunblane a k historickému panství ho pojí rodinné vzpomínky. Dříve než se stal jeho majitelem, oslavil zde stříbrnou svatbu svých rodičů, oženil se tu i jeho bratr a nakonec i on uspořádal na Cromlixu vlastní svatební hostinu. Stylový hotel s patnácti ložnicemi, excelentní kuchyní a vlastní kaplí vás přenese do jiných časů.

O destinaci

Romantické viktoriánské venkovské sídlo Cromlix se nachází v malebné skotské krajině pouhé tři míle od Dunblane a zahrnuje 34 akrů lesů a upravených zahrad s vlastní kaplí a lochanem. Panství Cromlix, které vlastní Kim a Andy Murrayovi, bylo znovu otevřeno v březnu 2023 po rozsáhlé rekonstrukci – jen první z mnoha plánovaných úprav panství. Snahou je vdechnout tomuto historickému sídlu nový život s vytříbenou moderní estetikou a osvěžující uvolněnou atmosférou.

Ať už Cromlix navštívíte v jakémkoli ročním období, ocitnete se uprostřed přírodních krás s nedotčenými výhledy, nádhernou polohou na samotě a hektary malebných lesů, které můžete prozkoumat.

1032x554 Cromlix House cromlix-ext_2_with-lawn

 

Ubytování

Individuálně zařízené pokoje, apartmá a chata v Cromlix House jsou plné zářivých barev přírody a dodají vašemu pobytu ten pravý ráz. Od okouzlujících zahradních pokojů až po honosné pohádkové věžičky – pro každou vaši příležitost se najde stylový a osobitý prostor. Stylový hotel s 15 ložnicemi, excelentní kuchyní a vlastní kaplí vás přenese do jiných časů.

1032x554 Cromlix House hyssop-lounge_00011

 

Restaurace

Úžasná restaurace Glasshouse nabízí čerstvé a místní suroviny, které jsou připravovány s rozmyslem a podávány v souladu s ročním obdobím. Očekávejte jednoduché a chutné jídlo inspirované přírodou a skvělou a uvolněnou gastronomii.

1032x554 Cromlix House afternoon-tea_00026-1

 

Aktivity

Cromlix House se svými svěžími lesy a kopci může působit odlehle, ale vynikající poloha v jejich samém srdci, to je něco jiného. Cromlix House je vzdálen pouhou 1 hod. od Glasgow i Edinburghu a na dosah ruky jsou také všechny krásy hrabství Perthshire a Stirlingshire. Pokud dáváte přednost tomu zůstat na jednom místě, Cromlix House má pro vás na panství spoustu možností, jak se zabavit, od venkovních dobrodružství, jako je sokolnictví a střelba, až po uklidňující lázeňské zážitky a pohodové hry kulečníku a kroketu. A samozřejmě tenis.

1032x554 Cromlix House istock-512691430

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování ve Velké Británii vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer