The Other House South Kensington, Velká Británie – Londýn

Váš londýnský domov

Ať už chcete Londýn navštívit jen na víkend nebo plánujete pobyt na celý rok, sortiment typických klubových apartmánů The Other House South Kensington vám poskytne prvotřídní ubytování. Každý z nich je elegantně obložen sametem, britským tvídem a vlnou a je navržen s ohledem na pohodlné bydlení. Nabízí obytný prostor, praktický kuchyňský kout a oddělenou ložnici.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

The Other House South Kensington leží v londýnské kulturní a historické čtvrti South Kensington. V jeho blízkosti se nachází Victoria and Albert Museum, Saatchi Gallery, Royal Albert Hall, Natural History Museum, zelené plochy Kensingtonských zahrad a Hyde Parku.

1032x554 The Other House South Kensington TOHSK_PublicAreas_Exterior2_JH

 

Ubytování

The Other House South Kensington nabízí 237 klubových bytů na 8 podlažích – všechny s obývacím pokojem, kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou s vlastním příslušenstvím. S výběrem apartmánu vám rádi pomůžeme. 

1032x554 The Other House South Kensington TOHSK_ClubFlats_Mezz_2_JH

 

Restaurace

Celodenní kavárna The Other Kitchen má neformální nabídku snídaní, pozdních snídaní a obědů. Nabízí sezónní polévky, vydatné saláty, signature sendviče a sdílené talíře. V koktejlovém baru Owl & Monkey s výhledem na stromy pod střechou nabízejí mixologové butikový výběr klasických a signature koktejlů spolu s nabídkou malých sdílených talířů.

1032x554 The Other House South Kensington The Other House South Kensington TOHSK_Detail_Food5_SB-1400x928

 

Aktivity

Při pobytu v The Other House South Kensington získáte automaticky exkluzivní vstup do soukromého klubu. Ten zahrnuje přístup do 2 krásných salónků, bazénu, posilovny, sauny, parní lázně, wellness studia a promítací místnosti.

1032x554 The Other House South Kensington TOHSK_PrivateClub_Pool1_JH

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader