Café Royal London, Velká Británie – Londýn

Luxusní ubytování na legendární adrese

Již více než 150 let hostí Café Royal významné osobnosti, od Oscara Wildea a Winstona Churchilla až po princeznu Dianu a Davida Bowieho. Ideální místo v Londýně, kde se můžete scházet, rozprávět a oslavovat. Legendární adresa hotelu Regent Street je již dlouho centrem dobrého jídla, vína a konverzace. 

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Luxusní hotel Café Royal má ideální polohu. Najdete ho na Regent Street, na místě, kde se sbíhají St. James', Mayfair a Soho. 

1032x554 Cafe Royal Hotel-Cafe-Royal-Exterior-DayRT

 

Ubytování

Bohatá historie hotelu se odráží v jeho pokojích a apartmánech. Každý pokoj a apartmá je vybaven promyšlenými a vytříbenými detaily, které vám zajistí pohodlnější a výjimečnější pobyt, a kombinuje nejnovější technologie s pozoruhodným komfortem, abyste si užili luxusní hotel jako žádný jiný. Jen základní kategorie Deluxe Room má úctyhodných 38 .

1032x554 Cafe Royal

 

Restaurace

Cakes & Bubbles od "nejlepšího cukráře světa" (World’s Best Pastry Chef) Alberta Adrià nabízí přehlídku výjimečných dezertů a zákusků spolu s širokým výběrem šampaňského a šumivého vína. Kritikou uznávaný Alex Dilling povyšuje fine dining na novou úroveň díky svému modernímu pojetí tradiční francouzské gastronomické kuchyně.

1032x554 Cafe Royal Cafe-Royal-JustinDeSouza-10-1

 

Aktivity

Legendy říkají, že před zemí, vodou, ohněm a vzduchem existovala Akasha, zdroj všeho stvoření. V hotelu Cafe Royal můžete tento pravěký zdroj objevit – Akasha Holistic Wellbeing. Od výživy po meditaci, od jógy po Watsu - zde si můžete vychutnat odborné procedury, terapie a osobní trénink. Jediné místo, kde můžete začít nebo ukončit dokonalý den.

1032x554 Cafe Royal Hotel-Cafe-Royal-Akasha-Double-Treatment-Suite-1-2048x1365

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader