Rosewood London, Velká Británie – Londýn

Atmosféra stylové londýnské rezidence

Hotel Rosewood London se nachází nedaleko Covent Garden a je ideálním výchozím bodem pro poznávání britské metropole. V budově, která je v edwardiánském stylu a je zapsána na seznamu památek II. stupně, se snoubí anglické dědictví se současnou sofistikovaností a po citlivé rekonstrukci vznikl luxusní hotel s atmosférou stylové londýnské rezidence.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Hotel Rosewood London se nachází nedaleko Covent Garden a je ideálním výchozím bodem pro poznávání britské metropole, od pivnic až po restaurace oceněné michelinskými hvězdičkami a kulturní památky, jako je Royal Opera House.

1032x554 Rosewood London Rosewood_London_Exterior_WIDE-LARGE-16-9

 

Ubytování

Ubytování v hotelu Rosewood London nabízí sofistikované pohodlí moderní soukromé rezidence a hosté se ocitnou ve světě dokonalého stylu a vytříbenosti. Nádherně zařízené ubytování, které je stejně vhodné pro obchodní cesty, volný čas i rodinné cesty, patří k nejprostornějším ve městě a zahrnuje 45 jedinečných luxusních apartmánů. Nejmenší pokoje mají 29 m2.

1032x554 Rosewood London rosewood-london-chancery-house-living-room_WIDE-LARGE-16-9

 

Restaurace

Od lokálních jídel ve stylu brasserie v jídelně Holborn až po kreativní koktejly v baru Scarfes – a stále vynikající čaj o páté Art Afternoon Tea – hotel Rosewood London neustále zvyšuje úroveň inovativní britské kuchyně v hlavním městě. Nejnovější kolekce Art Afternoon Tea šéfkuchaře Marka Perkinse, který byl zvolen nejlepším současným čajem o páté ve Velké Británii, je inspirována nechvalně proslulými díly surrealistického malíře Salvadora Dalího a navržena s ohledem na výstavu "Surrealismus za hranicemi" v galerii Tate Modern. Nechybí menu ani pro ty nejmenší.

1032x554 Rosewood London holborn-dining-room-the-pie-room-pdr-john-carey_WIDE-LARGE-16-9

 

Aktivity

Navštivte dům slavného spisovatele, když psal Olivera Twista a Nicholase Nicklebyho, který se nachází jen kousek od hotelu. Řeč je o slavném Charlesi Dickensovi. Přímo v hotelu můžete rozšířit své znalosti o ginu na speciálně připravené mistrovské lekci ginu a dozvíte se více o historii tohoto stále oblíbenějšího nápoje. Rosewood London, jeden z nejlepších lázeňských hotelů v Londýně, nabízí prvotřídní vybavení pro udržení zdraví těla i duše. Relaxace a omlazení jsou v centru pozornosti v příjemných lázních a nejmodernějším fitness centru.

1032x554 Rosewood London sense-spa-face-place-2_SQUARE-LARGE-1-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer