The Ritz London, Velká Británie – Londýn

Opulentní interiéry a honosné vybavení

V nádherném hotelu na Piaccadilly se ocitnete v pětihvězdičkovém světě se 116letou historií a nejlepšími britskými tradicemi. Když byl hotel The Ritz London v roce 1906 poprvé otevřen, byl považován za jeden z nejlepších hotelů na světě. Hotel byl koncipován slavným hoteliérem Césarem Ritzem s cílem stát se nejlepším místem pro hosty, kteří se chtěli ubytovat v nejluxusnějším hotelu v zemi, a na jeho opulentních interiérech a honosném vybavení se nešetřilo.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

The Ritz London se nachází v samém srdci Londýna, a je tak ideální základnou pro poznávání jednoho z nejživějších měst na světě. v jeho blízkém okolí najdete Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, divadla West End a Bond Street a mnoho dalšího... Hotel poskytuje také výhled na jedno z nejkrásnějších otevřených prostranství v Londýně, Royal Green Park.

1032x554 The Ritz London Side-Exterior

 

Ubytování

Hotel nabízí působivý výběr prostorných luxusních apartmánů s řadou elegantních ložnic s přilehlými obývacími pokoji a jídelnami, stylově vybavených nejlepším starožitným nábytkem. Nádherná apartmá Signature poskytují dokonalý klid a soukromí. Každé z nich je dokonale propracované a nabízí ten nejlepší výhled na Londýn a klidný Green Park.

1032x554 The Ritz London green-park-lounge-1900w

 

Restaurace

Elegantní restaurace Ritz s třpytivými lustry, vysokými mramorovými sloupy a stoupajícími okny od podlahy ke stropu s výhledem na klidnou oázu Green Park je všeobecně považována za jednu z nejkrásnějších restaurací na světě. Zatímco do místnosti proudí slunce z impozantních oken, vychutnejte si jedinečný oběd či večeři v restauraci oceněné michelinskou hvězdou v nejelegantnějším prostředí v Mayfair.

1032x554 The Ritz London Restaurant_food_8_web

 

Aktivity

Hotel Ritz se nachází v samém srdci Londýna, a je tak ideální základnou pro poznávání jednoho z nejživějších měst na světě. V blízkosti hotelu najdete Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, divadla West End, Bond Street a mnoho dalšího. Odpočívat můžete v některé z přilehlých kaváren či v té v hotelové.

1032x554 The Ritz London Ritz-terrace-web2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer