Four Seasons Hotel London at Ten Trinity Square, Velká Británie – Londýn

Stylové ubytování v historickém centru Londýna

Hotel Ten Trinity Square se nachází v samém srdci City, s výhledem na Tower Bridge a Tower of London, a v roce 2022 slavil 100 let od svého založení. Náměstí Ten Trinity je výchozím bodem pro objevování historické minulosti Londýna i jeho vzrušující současnosti. Tento slavný pětihvězdičkový hotel, který je stejně působivý zvenčí i zevnitř, je i nadále středem pozornosti a začíná se psát nová kapitola jeho historie.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Four Seasons Hotel London at Ten Trinity Square se nachází v samém srdci City, s výhledem na Tower of London, Tower Bridge a Temži, jen pár kroků od živých čtvrtí Shoreditch a Hoxton.

1032x554 Four Seasons Hotel Ten Trinity TRI_464_aspect16x9

 

Ubytování

Pokoje Guest Room jsou ideální pro páry a poskytují klidné útočiště před rušným městem. Všechny pokoje se nacházejí v nižších patrech hotelu a mají uklidňující interiér v modrošedé nebo medově dubové barvě. Oproti tomu individuálně navržené rezidence mají od 1 do 4 ložnic, některé s vlastní terasou a výhledem na Tower of London a Tower Bridge. 

1032x554 Four Seasons Hotel Ten Trinity TRI_903_original

 

Restaurace

Anne-Sophie, jediná současná francouzská šéfkuchařka se 3 michelinskými hvězdami, se neproslavila jen jediným pokrmem, ale svým nápaditým přístupem kombinujícím složité vůně a chutě. Anne-Sophie Pic přináší do londýnské City svou francouzskou kuchyni oceněnou 2 michelinskými hvězdičkami a vytváří nečekané kombinace chutí v restauraci La Dame de Pic London.

1032x554 Four Seasons Hotel Ten Trinity TRI_1090_original

 

Aktivity

Ať už jde o kreslení robotů v Tate Modern, nebo návštěvu podpalubí lodi HMS Belfast, nechte hotelového concierge postarat se o detaily, abyste mohli svůj čas v Londýně využít naplno. Nebo si užijte den plný relaxace a hýčkání v místních spa. Je zde i možnost exkluzivního soukromého využití úžasného krytého bazénu až pro 6 hostů. Tento jedinečný zážitek zahrnuje speciální pobyt u bazénu se šampaňským, lehkým občerstvením a exkluzivními nabídkami procedur.

1032x554 Four Seasons Hotel Ten Trinity TRI_178_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“