Claridge's, Velká Británie – Londýn

Nadčasová elegance v Mayfair

Hotel otevřel už v roce 1856 a brzy přitáhl pozornost královské rodiny. Ve dvacátých letech 20. století se stal anglickou institucí; památkou ve stylu art deco, kterou si oblíbily filmové hvězdy a státníci, módní návrháři a světoví hodnostáři. Vstupte do vstupní haly a připravte se na to, že se přenesete do doby nadčasového půvabu. Ať už je to vaše první návštěva, nebo se sem s láskou vracíte, bude s vámi zacházeno jako se starým přítelem.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Hotel Claridge's se nachází v srdci londýnské čtvrti Mayfair a je ikonou stylu art deco a synonymem decentní elegance. Od 50. let 19. století se Claridge's vyznačuje tím nejlepším: okouzlujícím designem, inspirativním stolováním a dokonalým servisem.

1032x554 Claridges mews-terrace_4_1920x720

 

Ubytování

Objevte apartmá v hotelu Claridge's – každé z nich je jedinečnou kombinací krásného designu, pohodlí a půvabu. Kromě toho, že patří k nejprostornějším v Londýně, je výběr apartmá navržen předními designéry a módními návrháři. Každý pokoj nebo apartmá Claridge's má v sobě něco magického.

1032x554 Claridges mews-pavilion-suite-1-1920_720

 

Restaurace

V Claridge's jsou restaurace a bary mnohem víc než jen krásné prostory určené ke konzumaci jídla a pití. Jsou to místa, kde se můžete setkávat u klasických oblíbených jídel a nových objevů. Ať už jde o klasický koktejl v baru Claridge's, inovativní výtvory v The Painter's Room nebo ikonický čaj o páté ve Foyer a Reading Room, každý zážitek je samozřejmě podpořen stejně dokonalým servisem. Claridge's Wine Cellar je zasvěcen vinařskému umění. Vejděte dovnitř a ochutnejte eklektickou sbírku vzácných ročníků, vyberte si láhev, kterou si vychutnáte ve svém apartmá nebo si domů odneste dokonalé víno k večeři. Tento nádherně vytvořený prostor je navržen tak, aby podněcoval zvědavost a představoval mimořádnou nabídku více než 1000 vín a šampaňských.

1032x554 Claridges at-header-2-1920_720

 

Aktivity

Lázně Claridge's Spa jsou epicentrem wellness, které nabízí léčebné rituály, znalosti regenerační práce s tělem a nejnovější bioinovace pro posílení emocionální, fyzické a duchovní pohody. Jakmile vstoupíte dovnitř, pocítíte, jak se vaše duše rozjasňuje, jak se vaše smysly zintenzivňují při zvuku tekoucí vody, vizuální hře světel a stínů a energii čistící hudbě. Vdechujte opojné vůně z kadidla, ručně vyráběných bylinných obkladů a vlastní vůně s uzemňujícími tóny skořice, cedrového dřeva a šalvěje muškátové. Prostor, který navrhl interiérový architekt André Fu, je inspirován jeho vlastními návštěvami tradičních japonských chrámů a zenových zahrad v Kjótu a využívá přírodní prvky, jako je vápenec, dřevo a voda.

1032x554 Claridges cla-spa-hero-image-2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer