Royal Lancaster London, Velká Británie – Londýn

Architektonická ikona Hyde Parku

Hotel Royal Lancaster London je dominantní architektonickou ikonou Hyde Parku z poloviny 20. století, která se zrodila a byla postavena ve swingových 60. letech, kdy byl Londýn úplně jiný, s nedostatkem hotelových prostor, které nemohly stačit rostoucímu počtu turistů. Vláda Spojeného království se proto rozhodla přidělovat dotace ve výši 1000 liber na každý nově postavený hotelový pokoj. Dnes je Hotel Royal Lancaster London jeden z předních londýnských hotelů.

O destinaci

Naskočte do soukromého tradičního červeného londýnského autobusu a prohlédněte si londýnské památky jako pravý Londýňan. Ukážeme vám všechny skvělé londýnské památky, které byste chtěli vidět na úvodním výletě. Od Buckinghamského paláce a budovy parlamentu až po londýnský Tower a katedrálu svatého Pavla – během několika hodin poznáte toto velké město, jeho historii a kulturu.

Hotel Royal Lancaster London je hrdá architektonická ikona Hyde Parku z poloviny minulého století s úchvatným výhledem na slavné londýnské panorama.

1032x554 Royal Lancaster London MainPage_Slide1-1

 

Ubytování

411 pokojů a apartmá hotelu Royal Lancaster London v sobě spojuje nadčasový klasický styl, přepychové pohodlí a nádherný výhled na Hyde Park a slavné londýnské panorama. Každý pokoj byl dokonale navržen s ohledem na veškerý luxus a vybavení, aby byl každý pobyt, ať už pracovní nebo rekreační, skutečně nezapomenutelný.

1032x554 Royal Lancaster London MainPage_Slide8-1800x785

 

Restaurace

Ať už se jedná o elegantní večeři, speciální příležitost, poklidný oběd nebo jen čerstvě namletou kávu a croissant – hotel vám nabídne prostředí, atmosféru a chytře sestavené menu, které potěší každý apetit. Připravte se na typicky britský zážitek s požitkářským čajem o páté, který se podává v krásné elegantní kavárně Hyde Café mezi 13. a 16. hodinou. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelný sortiment delikátně připravených sendvičů, teplých pečených koláčků a lahodných sladkých pochoutek, doplněný výběrem nejlepších čajů Camellia's Tea House z celého světa. Pro větší potěšení si můžete dát sklenku šumivého vína Chapel Down a nechat se blaženě unášet odpolednem!

1032x554 Royal Lancaster London RLL-large-website

 

Aktivity

Ať už si chcete odpočinout po cestě, zbavit se stresu na konci dlouhého pracovního dne nebo se prostě jen cítit nabití energií, nemusíte opouštět svůj pokoj, protože zkušení a profesionální terapeuti London Serenity přijdou až k vám. Nabídka procedur zahrnuje řadu masáží, ošetření obličeje, manikúru a pedikúru, stejně jako kadeřnické služby, líčení a individuální osobní tréninky. Poznejte Londýn na kole; ideální způsob, jak prozkoumat hlavní město, aniž byste museli nasedat do veřejné dopravy! Hosté si mohou pronajmout vlastní kolo Royal Lancaster za pouhých 4,50 GBP, ať už se jedná o hodinovou projížďku kolem Hyde Parku, nebo o celodenní prohlídku města. 

V tomto hotelu se můžete ubytovat i se svým zvířecím kamarádem.

1032x554 Royal Lancaster London dog-header

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v Londýně vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader