The Gleneagles Hotel, Velká Británie – Skotsko

Luxusní hotel v srdci skotského venkova

V roce 1924, kdy bylo Gleneagles poprvé otevřeno, byl tento hotel v srdci Skotska popisován jako "Riviéra na Vysočině". Okouzlující venkovské sídlo, rodinné dobrodružství na venkově, osvěžující útěk pro přátele, útulné útočiště pro páry – Gleneagles je luxusní hotel, lázně a golfová destinace v srdci skotského venkova.

O destinaci

The Gleneagles Hotel se nachází v Auchterarderu. Auchterarder je město v hrabství Perthshire, jihozápadně od města Perth. Tato krásná vesnice má nejdelší hlavní ulici ve Skotsku, která měří více než kilometr. Letiště v Edinburghu a Glasgow jsou vzdálená přibližně hodinu jízdy autem. 

1032x554 The Gleneagles Hotel Exterior Summers Day

 

Ubytování

Pokoje v hotelu Gleneagles jsou stejně nádherné jako krajina, která je lemuje. Všechny jsou individuálně inspirovány horami a loukami, řekami a jezery v krajině Perthshire. Celkem zde najdete 205 krásných pokojů a 28 luxusních apartmánů pro dokonalý spánek.

1032x554 The Gleneagles Hotel Tower Suite

 

Restaurace

Gleneagles je kulinářskou destinací, kde si můžete pochutnat na nejlepších restauracích ve Skotsku – od barového občerstvení a klasických jídel z brasserie až po rodinné pokrmy a vybrané restaurace. Nezapomeňte si udělat rezervaci v hotelové restauraci Andrewa Fairlieho, což je jediná restaurace se 2 michelinskými hvězdami ve Skotsku. Jistě vám poskytne kulinářský zážitek, který vám dlouho zůstane v paměti.

1032x554 The Drawing Room

 

Aktivity

Gleneagles je jedním z největších jmen ve světě golfu. Najdete zde 3 nejlepší golfová hřiště ve Skotsku, která jsou stejně zábavná jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Hotel vám rovněž nabídne celou řadu aktivit, které můžete během svého pobytu vyzkoušet. Jedná se například o střelbu na hliněné holuby, střelbu ze vzduchovky, lukostřelbu nebo třeba projížďku obojživelníkem Agrocat. V hotelu si také můžete zapůjčit kola a vydat se i prozkoumat okolí na koni.

1032x554 The Gleneagles Hotel Equestrian

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování ve Velké Británii vám moc rádi pomůžeme, stejně tak i s dopravou a programem.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager