Peninsula Paris, Francie – Paříž

L'Oiseau Blanc, hotelová restaurace oceněná 2 hvězdami Michelin

V jedinečném prostředí na pařížských střechách nabízí tým L'Oiseau Blanc menu, ve kterém objevíte originální pokrmy šéfkuchaře Davida Bizeta. Šéfkuchař tvoří s použitím sezónních produktů pokrmy s odvážnými a harmonickými chutěmi, které kombinují ty nejlepší produkty s jednoduššími ingrediencemi.

O destinaci

Hlavnímu městu Francie Paříži dominuje Eiffelova věž, patří mezi evropská kulturní města a nachází se v ní velký počet michelinských restaurací. Paříž je také centrem módy a najdete v ní prodejny luxusních značek, a to hlavně na Avenue des Champs Elysées a v jejím okolí, na Rue Saint Honoré nebo Rue du Faubourg Saint Honoré. 

Tento hotel se nachází na adrese Avenue Kléber 19, v samém srdci Paříže, v pěší vzdálenosti od nejznámějších památek, muzeí a luxusních nákupních čtvrtí.

1032x554 Peninsula Paris ppr-garden-suite-1-1074

 

Ubytování

V hotelu Peninsula se nachází 200 luxusních pokojů včetně 93 apartmá. Tematická apartmá hotelu The Peninsula Paris, inspirovaná módou Haute Couture, patří k nejprostornějším a nejlépe přizpůsobeným apartmá ve francouzském hlavním městě a jsou skutečnou ukázkou francouzského dědictví a savoir-faire.

Díky službě Peninsula Time vám můžeme zařídit, aby byl váš pokoj připraven již v 6 hod. ráno v den vašeho příjezdu a abyste se mohli odhlásit až ve 22 hod. v den vašeho odjezdu, a to bez příplatku.

1032x554 Peninsula Paris ppr-katara-livingroom-new-1074

 

Restaurace

Restaurace L'Oiseau Blanc, oceněná dvěma hvězdičkami v průvodci Michelin 2022, vás přivítá na prvotřídní kulinářské výpravě. V této restauraci vzdávají hold dobrodružnému duchu dvou francouzských průkopníků letectví: Charles Nungesser a François Coli, kteří se jako první piloti pokusili o transatlantický přelet bez mezipřistání. Replika původního letadla – s rozpětím křídel 11 m – je zavěšena ve vzduchu a v plném letu míří k Eiffelově věži.

1032x554 Peninsula Paris LOiseauBlancThe Peninsula PariscArbes 21074

 

Aktivity

O zdraví a fitness hostů se tu stará lázeňské centrum The Peninsula Spa, které se rozkládá na 1800 m² v suterénu 1. patra hotelu. Lázně The Spa, které jsou oázou klidu ve městě, nabízejí 6 soukromých léčebných místností, 2 VIP párová apartmá, krytý vyhřívaný 20metrový bazén s podvodním náladovým LED osvětlením a samostatnou vířivku, stejně jako nejmodernější fitness centrum a další zařízení pro dokonalý luxus a relaxaci.

1032x554 Peninsula Paris bath and bed time

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„V Paříži si nezapomeňte dopřát také soukromou prohlídku muzea Louvre, kterou vám rádi připravíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader