Grandes Alpes Private Hotel & Spa, Francie – Courchevel

Luxus, modernita a osobní přístup v jednom

Zimní a další radovánky resortu si užijete na dosah ruky, včetně ski-in a ski-out. Skvělé aprés-ski zajistí hotelové Bellini's Lounge Bar a spa. Prioritou číslo jedna hotelu jsou hosté a jejich spokojenost. Osobní butler vám bude k dispozici 24 hod. denně, 7 dní v týdnu. Obzvlášť myslí v hotelu na děti, od na míru vytvořených dětských menu přes vlastní příchuť zmrzliny pro malé návštěvníky po speciální vánoční večery. V hotelu Grandes Alpes zažijete luxus, modernitu a osobní přístup v jednom.

O destinaci

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Kromě luxusních hotelů a chaletů tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár v alpském lyžování a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Můžete si tu vyzkoušet mnoho dalšího jako například jízdu na sněžném skútru či let horkovzdušným balonem.

Grandes Alpes Private Hotel & Spa leží přímo v srdci luxusního lyžařského střediska Courchevel 1850.

1032x554 Grandes Alpes Private Hotel & Spa Grdes-Alpes-FE14-Ext-046-1345-2-1

 

Ubytování

Les Grandes Alpes Hotel navrhoval renomovaný francouzský bytový architekt Jean-Marc Mouchet, který se specializuje na dřevo a přírodní prvky. Mistrovsky zkombinoval modernost a teplo v podobě luxusního, 5* útočiště. Skládá se z 9 apartmánů, které tvoří 30 přepychových pokojů a suit. Lze je přizpůsobit potřebám hostů, od pokojů typu Deluxe (28 m²), 1–2pokojových suit (od 100 m²) i apartmánů se 3 až 4 ložnicemi (od 150 m² do 300 m²). Hotel nabízí i Family room pro rodiny s dětmi.

1032x554 Grandes Alpes Private Hotel & Spa garnet-one-bedroom-suite

 

Restaurace

Hotel Grandes Alpes nabízí nezapomenutelný servis a chuťové zážitky pro ty, kteří rádi vychutnávají jídlo v soukromí. Pečlivě vybraný tým kuchařů vám připraví jakoukoliv delikatesu, od jednoduché rodinné večeře až po vícechodové menu. Ať už držíte bezlepkovou či jinou dietu, nemůžete se obejít bez gurmánských francouzských jídel nebo italských specialit, kuchaři Grandes Alpes s láskou a vášní uvaří přesně pro vás. Skvělý aprés-ski drink si užijete v hotelovém Bellini's Lounge Bar. Na (nejen) děti čekají horká čokoláda a palačinky.

1032x554 Grandes Alpes Private Hotel & Spa bellini-s-lounge-bar-3

 

Aktivity

Na sjezdovku je to, co by kamenem dohodil, a v privátním ski room a butiku se postarají o cokoliv, co potřebujete k lyžování a dalším zimním radovánkám. Vše doprovodí úsměvem a sklenkou něčeho dobrého na posilněnou. Kromě perfektně upravených sjezdovek všech úrovní tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Po nabitém dni můžete znovu nabrat síly v hotelových spa se saunou, parní lázní, bazénem a širokou nabídkou kosmetických i léčebných kúr a ošetření.

1032x554 Grandes Alpes Private Hotel & Spa slide4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist