Refuge de la Traye, Francie – Méribel

Výjimečný komfort spojený s high-tech službami

Refuge de la Traye, postavený už v roce 1982, byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2019. Nabízí 6 pokojů a apartmá, které jedinečným způsobem kombinují autenticitu a sofistikovanost. Dekorace každého z nich nabízí výjimečný komfort spojený s high-tech službami. V průběhu sezóny může nabídnout řadu aktivit: biatlon, lezení po stromech, golf, lyžařské túry, lukostřelba atd., a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Gurmánské chvilky si můžete užívat v útulné jídelně nebo z panoramatické terasy s úchvatným výhledem na zasněžené hory.

O destinaci

Středisko Méribel se nachází ve francouzských Alpách v největší lyžařské oblasti na světě. Najdete tu fantastickou scenérii, nachází se v idylickém přírodním prostředí, ztělesňuje kouzlo francouzské horské vesnice s tradičními dřevěnými a kamennými chatami, borovými lesy, slunnými svahy a úchvatnými 360° výhledy.

Refuge de la Traye se nachází uprostřed francouzských hor a je součástí zimního střediska Méribel.

1032x554 Refuge de la Traye 37TRAYEETE-TRI20-068211-1

 

Ubytování

Refuge de la Traye nabízí 6 pokojů a apartmá, které jedinečným způsobem kombinují autenticitu a sofistikovanost. Dekorace každého pokoje a apartmá nabízí výjimečný komfort spojený s high-tech službami.

1032x554 Refuge de la Traye 9

 

Restaurace

V průběhu sezóny tu můžete zažít mnoho gurmánských chvil s úchvatným výhledem na okolí nebo na panoramatické terase s výhledem na zasněžené vrcholky.

1032x554 Refuge de la Traye 075

 

Aktivity

Refuge de La Traye Spa nabízí celou řadu procedur pro relaxaci těla i potěšení mysli, nabízí ji v kombinaci s inovativní špičkovou technologií. V nabídce tu je mnoho aktivit – biatlon, lezení po stromech, golf, běh na lyžích, lukostřelba, kinosál pro 8 osob atd., a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Nádherný venkovní nekonečný bazén je k dispozici po celý rok. Refuge de la Traye Boutique představuje výběr doplňků, oblečení a koženého zboží, stejně jako širokou škálu speciálně vybraných místních a regionálních produktů.

1032x554 Refuge de la Traye 067

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader