Hotel Koh-I Nor, Francie – Val Thorens

Prosluněná elegance

V tomto elegantním hotelu si dokonale užijete horskou atmosféru. Jednou z hlavních předností hotelu Koh-I Nor jsou jeho velká okna, kterými proniká tolik světla, že bydlet zde je radost. Ať už se budete nacházet kdekoliv, z každého pokoje hotelu navíc můžete vyjít na balkón nebo terasu, takže se zde budete cítit v harmonii s okolními vrcholky francouzských Alp.

O destinaci

V nejvýše položeném lyžařském středisku Evropy se ubytujete ve výšce až 2300 m n. m. Lyžovat budete přímo v srdci hor, obklopeni horskými velikány. Dobré klima, vysoká nadmořská výška, okolní ledovce a systém umělého zasněžování vám zaručí ideální podmínky až do května. Na sjezdovky to budete mít doslova jen pár metrů.

Hotel Koh-I Nor se nachází na západě Francie poblíž hranic s Itálií v lyžařském středisku Val Thorens.

1032x554 Hotel Koh-I Nor image_34

 

Ubytování

V hotelu Koh-I Nor je k dispozici 63 pokojů a 35 apartmánů. Pokoje o velikosti 26–36 m² jsou nabízeny v 5 kategoriích a ubytují až 3 osoby. Apartmány jsou nabízeny ve 2 kategoriích a najdete je v 6. a 7. patře hotelu. Základní varianta má 1 ložnici a rozlohu 41 m² a vyšší varianta disponuje 2 ložnicemi a celkovou obytnou plochou 60 m². Všechny pokoje a apartmány jsou zařízeny velmi elegantně v barvách a materiálech, které dokonale navozuji uklidňující a harmonickou atmosféru.

1032x554 Hotel Koh-I Nor hotel-koh-i-nor-junior-suite-mezzanine-60-m-chambre-parents

 

Restaurace

Večeře v Le Diamant Noir bude úžasným zážitkem jak pro vaše chuťové buňky, tak pro váš zrak. Jedna stěna restaurace je pouze z oken, a vy se tak budete moct kochat úžasným výhledem, zatímco vám na stůl budou nosit moderně pojaté francouzské speciality. V útulné restauraci L'Atelier d'Eric si můžete vychutnat sofistikovanou mezinárodní kuchyni ze sezónních produktů od michelinského šéfkuchaře Erica Samsona. Pokud dostanete chuť na tradiční francouzskou kuchyni, zaskočte do La Cave. Čeká zde na vás fondue a široký výběr sýrů a lahůdek.

1032x554 Hotel Koh-I Nor 3089-so-2013-galerie-restaurant-photo-restaurant-07-fr

 

Aktivity

Lyžařských možností je tu více než dost. Čeká na vás 600 km sjezdovek ve 4 propojených údolích. Sezóna je zde neobvykle dlouhá, od konce listopadu do začátku května, takže pokud si budete chtít zalyžovat z konce jara, dovolená v Koh-I Nor je správná volba. Pokud vás omrzí objevování zdejších nekonečných lyžařských možností, můžete strávit den v hotelovém spa, kde na vás čeká více než 800 m² místa k odpočinku.

1032x554 Hotel Koh-I Nor spa-koh-i-nor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer