L'Apogée Courchevel, Francie – Courchevel

Zimní přepych nejen pro rodiny s dětmi

V hotelu L'Apogée Courchevel najdete nadstandardní soukromí a luxus se špičkovým lyžařskými zázemím a gastronomií v lůně francouzských Alp. Ski-in ski-out na sjezdovky proslulého lyžařského střediska, 2 restaurace, bar s DJ‘s, rozsáhlé spa a 4 butiky se vám zaručeně postarají o zábavu. L'Apogéé je ideální pro rodiny s dětmi. Od ubytování po péči ambasadorů hotelového Kids Club, místní tým zajistí, že vy i vaše děti se budete mít stejně dobře jak na sjezdovkách, tak i mimo ně.

O destinaci

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Kromě luxusních hotelů a chaletů tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár v alpském lyžování a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Můžete si tu vyzkoušet mnoho dalšího jako například jízdu na sněžném skútru či let horkovzdušným balonem.

L'Apogée Courchevel se nachází na jihovýchodu Francie ve městě Courchevel, necelé 2 hod. cesty autem z Grenoble.

1032x554 LApogée Courchevel lapogee-courchevel-exterior-2

 

Ubytování

5hvězdičkový hotel L’Apogée Courchevel nabízí celkem 53 pokojů a suit. V pozoruhodně prostorném ubytování vás obklopí elegance a zároveň pocit pohody a tepla domova. Při navrhování větších pokojů a možností jejich propojení tu mysleli obzvlášť na rodiny s dětmi. Hotel také skýtá přepychové 5pokojové chaty a penthouse. Některé chalety mají vířivku na střeše či soukromé spa.

1032x554 LApogée Courchevel lapogee-courchevel-chalet-lalpensia-diningroom-2019jpg

 

Restaurace

Restaurace hotelu L'Apogée jsou vrcholem gastronomie na horském vrcholu Jardin Alpin s nádherným výhledem na zasněžené svahy Courchevelu. V japonské restauraci Koori potkáte elitní odborníky na sushi. Le Comptoir L'Apogée podává francouzské speciality a gurmánské pochoutky v příjemné, společenské atmosféře. V Le Bar de L'Apogée si přes den dáte rychlý, ale výtečný oběd. Večer se celé místo změní na koktejlovou scénu se zpěváky a DJs. Skvělý aperitiv a doutník si vychutnáte v uvolněném Cigar Lounge.

1032x554 LApogée Courchevel lapogee-courchevel-restaurant-le-comptoir-starter-3

 

Aktivity

Díky ski-in ski-out hotelu L'Apogée se na sjezdovky lyžařského střediska Courchevel dostanete téměř ihned a po sportovním dnu si můžete odpočinout v hotelových lázních. Spa L'Apogée od La Prairie je neodolatelným kokonem uklidňujícího tepla. Harmonický design přispívá k uklidňující zkušenosti. Mysl i tělo si vyčistíte v bazénu, vířivce, saunách či tradiční turecké lázni hammam. V hotelu na vás čeká také fitness centrum s nejmodernějším vybavením, kadeřnictví, salon krásy a 4 nádherné butiky. O vaše děti se skvěle postarají ambasadoři hotelového Kids Club.

1032x554 LApogée Courchevel lapogee-courchevel-penthouse-jacuzzi-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader