Nolinski Paris, Francie – Paříž

Designový hotel, kde je každý prostor jedinečný

Toto vznešené, charakterní útočiště nese podpis eklektické rafinovanosti interiérového designéra Jeana-Louise Deniota. Minimalistická recepce z carrarského mramoru. Dokonalá pohostinnost. Diskrétnost zajištěná v soukromých apartmánech tohoto exkluzivního hotelu, který v sobě skrývá tajemství spojení mravů a společenské etikety s moderní estetikou, klasickou prestiží, nádechem geniality a odvahy.

O destinaci

Hlavnímu městu Francie Paříži dominuje Eiffelova věž, patří mezi evropská kulturní města a nachází se v ní velký počet michelinských restaurací. Paříž je také centrem módy a najdete v ní prodejny luxusních značek, a to hlavně na Avenue des Champs Elysées a v jejím okolí, na Rue Saint Honoré nebo Rue du Faubourg Saint Honoré. 

Jen kousek od Comédie Française a Louvru se nachází živé místo francouzského "Art de vivre": Nolinski Paris. 

1032x554 Nolinski Paris hotel-5-etoiles-luxe-nolinski-paris-vue-exterieure-5-gdelaubier

 

Ubytování

Nolinski Paris je pozoruhodné místo s jedinečným charakterem a současnou estetikou, kde se snoubí modernost s rafinovaností a svobodou a kde vás čeká pozorný servis na míru. Ušlechtilé materiály, ikonické kousky, lišty, keramika a souhra světel a zrcadel: každý detail a každý předmět dodává pokojům vzhled soukromých apartmánů.

Lišty, dřevěné obložení, ručně vybraný nábytek, sochy, keramika, měkké osvětlení, zrcadlové dveře, těžké závěsy a plyšové koberce v mnoha barvách, které se krásně snoubí s různými odstíny šedé a úžasnou dekorativní omítkou Béton Ciré: každá estetická volba, každý malý detail, každý předmět dodává 45 pokojům a 9 apartmá vzhled elegantního bytu Haussmann.

1032x554 Nolinski Paris hotel-5-etoiles-luxe-nolinski-paris-chambre-deluxe1

 

Restaurace

Nolinského ducha ilustruje pozoruhodná a mnohotvárná gastronomická nabídka Philipa Chronopoulose. Jeho kuchyně je odrazem jeho samotného, je velkorysá, poctivá, neokázalá a precizní a snoubí se v ní jeho vize francouzské dokonalosti se středomořskými kořeny.

1032x554 Nolinski Paris restaurant-nolinski-paris-hotel-5-etoiles-luxe-filet-de-boeuf-flambe-au-cognac-guillaume-czerw

 

Aktivity

Lázně Nolinski by La Colline vás zvou na chvíle klidu v intimním prostředí v srdci Paříže, kde se francouzská elegance snoubí s nejmodernějšími procedurami a produkty švýcarské riviéry. Zážitek, v němž se snoubí čtyři prvky: jemný šum vody, žulová podlaha, teplé dřevěné obložení, mihotavé svíčky – to vše se střetává v přirozeném zdroji útulné pohody. Luxusní procedury vám nabídnou pocit pohody. Po sezení s osobním trenérem přímo na místě nebo v sousedních zahradách Louvru vás ovládne pocit hlubokého klidu. Dýchejte. Ticho... Zažijte jemný návrat k jednoduchosti.

1032x554 Nolinski Paris piscine-spa-nolinski-by-la-colline-guillaume-de-laubier

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Projděte se, prohlédněte si památky a zažijte vše, co si v srdci hlavního města můžete přát. Paříž, město světel, je krásná i ve dne, s výstavami, parky, kavárnami, obchody a operou. Smršť kultury a historie. Od romantiky Seiny po majestátnost sluncem zalitých zahrad Palais-Royal. Srdce Paříže je vaše! Užijte si pobyt plný emocí.“