Le Blizzard, Francie – Val d'Isère

Místo, kde se potkává luxus s elegancí

V Le Blizzard se vám dostane 5hvězdičkového servisu a obklopí vás sofistikovaný alpský styl plný krásných dřevěných kousků a hřejivých barev. Duši i tělu tady také můžete dát odpočinout ve fantastických hotelových spa s venkovním vyhřívaným bazénem. Uchvátí vás tu nejen 150 km skvěle upravených sjezdovek, ale i okolní skvostná příroda a velkolepé panorama masivu Mont Blanc.

O destinaci

Val d’Isère je okouzlující alpské město a perfektní zimní destinace pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kromě lyžování je Val d’Isère domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Hotel Le Blizzard najdete v srdci lyžařského střediska Val d'Isère, ukrytém v údolí Tarentaise v Savojských Alpách. Na sjezdovku to budete mít jen 100 m a do romantického, historického centra blízkého městečka pár kroků.

1032x554 Hotel Le Blizzard hotel_vue_village_bd_4_2

 

Ubytování

Hotel Le Blizzard má 57 pokojů, 12 suit a 2 velké rodinné apartmány a díky příjemné uvolněné atmosféře se tu budete cítit jako doma. Všechny pokoje a suity jsou zařízené v alpském stylu s výhledem buď na hory, nebo na městečko.

1032x554 Hotel Le Blizzard plan_suite_2_chambres_montagne_82m2_salon_1_1

 

Restaurace

Pokud toužíte po těch nejčerstvějších surovinách, doporučujeme restauraci Blizzard. Na regionální savojské speciality si zase zajděte do druhé hotelové restaurace La Luge. Hotel nabízí i speciální dětská menu. Na drink nebo vynikající koktejl si večer můžete zajít do Lounge Baru s fantastickou atmosférou.

1032x554 Hotel Le Blizzard bar_blizzard_5

 

Aktivity

Kromě lyžování můžete zkusit také jízdu se psím spřežením po zamrzlém jezeře v Tignes nebo třeba vyhlídkové lety vrtulníkem. Po dni stráveném na zasněžených svazích si pak můžete odpočinout ve venkovním vyhřívaném bazénu, který leží na úpatí slavné sjezdovky Bellevarde. Hotelové spa nabízí také tradiční turecké lázně hammam, saunu, vířivku nebo masáže zkušenými fyzioterapeuty. S osobním trenérem si zacvičíte jógu nebo gymnastiku a nechybí ani kosmetické služby.

1032x554 Hotel Le Blizzard spa_by_clarins_-_entree_0

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader