Aman Le Mélézin, Francie – Courchevel

Volání alpského luxusu

Ski-in ski-out hotel Aman Le Mélézin se nachází v luxusním lyžařském středisku uprostřed francouzských Alp, Courchevel 1850. Může se pochlubit alpskou elegancí s výrazně asijskou atmosférou, ve které si skvěle odpočinete po celém dnu na zasněžených svazích. V rozsáhlých hotelových spa se prostřednictvím masáží či jógy uklidníte a nabijete energií, zatímco v restauraci Nama okusíte unikátní japonskou kuchyni. Váš osobní butler se bude starat o vaše pohodlí na sjezdovkách i mimo ně.

O destinaci

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Kromě luxusních hotelů a chaletů tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár v alpském lyžování a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Můžete si tu vyzkoušet mnoho dalšího jako například jízdu na sněžném skútru či let horkovzdušným balonem.

Hotel Aman Le Mélézin se nachází přímo na sjezdovce Bellecôte v lyžařském středisku Courchevel 1850.

1032x554 Aman Le Mélézin AMAN Le Melezin by DH - Resort detail 4536

 

Ubytování

Hotel Aman le Mélézin představuje kombinaci komfortu a stylu, inspirovanou francouzskými Alpami. Nabízí celkem 31 pokojů a suit. Všechny skýtají výhledy na nádherné, zasněžené hory, tyčící se proti alpskému nebi. Všechny suity mají balkon a oddělený obývací pokoj. Některé mají soukromou terasu i vířivku.

1032x554 Aman Le Mélézin Aman-Le-Melezin-Gallery-16

 

Restaurace

V Aman Le Mélézin zažijete japonské jídlo v jeho nejvíce lákavé podobně v moderní hotelové restauraci Nama, která se stala jednou z nejvychvalovanějších restaurací v regionu. The Bar, Library and Salon nabízí největší kolekci saké a japonské whisky v Courchevel a řadu exkluzivních domácích koktejlů. Nádherná hotelová terasa s nádherným výhledem na hory a vesnici je ideálním místem pro kávu, oběd, odpolední čaj nebo après-ski drink a The Fumoir, intimní kuřácký salonek, nabízí vynikající výběr těch nejlepších doutníků na světě.

1032x554 Aman Le Mélézin Aman-Le-Melezin-Gallery-23

 

Aktivity

Mimo lyžování si užijete například sněžnice a sněžné skútry, stejně jako noční sáňkování nebo adrenalinový heliskiing. Rozmazlit se necháte nejrůznějšími léčebnými a kosmetickými kůrami v Aman spa. Thajská masáž, sezónní sauna a autentická kamenná hammam neboli turecké lázně, nejmodernější fitness a jógové studio a podzemní bazén s vířivkou vytvářejí komplexní wellness centrum hotelu, kde vám nebude nic chybět.

1032x554 Aman Le Mélézin Aman-Le-Melezin-Gallery-28

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“