Grand Hôtel du Palais Royal, Francie – Paříž

5hvězdičkový hotel v srdci Paříže

Grand Hôtel du Palais Royal se nachází jen pár kroků od Palais Royal a jeho romantických formálních zahrad, v sousedství Louvru a Tuilerijských zahrad. Nabízí obzvláště světlé pokoje a apartmá, některé z nich mají balkon, který umožňuje bezprostřednější kontakt s pařížskou atmosférou. Mimochodem, viděli jste seriál Emily v Paříži? 

O destinaci

Hlavnímu městu Francie Paříži dominuje Eiffelova věž, patří mezi evropská kulturní města a nachází se v ní velký počet michelinských restaurací. Paříž je také centrem módy a najdete v ní prodejny luxusních značek, a to hlavně na Avenue des Champs Elysées a v jejím okolí, na Rue Saint Honoré nebo Rue du Faubourg Saint Honoré. 

Grand Hôtel du Palais Royal se díky své vynikající poloze může pochlubit řadou jedinečných výhod přímo v srdci Paříže. Nachází se jen pár kroků od Palais Royal a jeho romantických formálních zahrad, v sousedství Louvru a Tuilerijských zahrad, a není tak ničím menším než oázou klidu v rušném hlavním městě.

1032x554 Grand Hôtel du Palais Royal facade.jpg

 

Ubytování

Hotel nabízí 68 pokojů a apartmá, které jsou obzvláště světlé, v jemných barvách a s promyšleným komfortem, a které se vyznačují nádherou paláce Palais Royal. Některé pokoje mají balkon, který umožňuje bezprostřednější kontakt s pařížskou atmosférou.

1032x554 Grand Hôtel du Palais Royal suite pano 2.jpg

 

Restaurace

Grand Hôtel du Palais Royal otevírá restauraci Café 52, která v intimní a vřelé atmosféře nabízí po celý den výběr ekologických, vyvážených a sezónních jídel. Jídelníček Maxima Raaba je zaměřen na pohodu a respektuje sezónnost produktů. Rozlehlá terasa na klidném náměstí Place de Valois přímo vybízí k odpočinku. Bar, intimní prostředí s teplým světlem svíček, zve své hosty a Pařížany k objevování zdravých koktejlů, rostlinných latté a jednohubek.

1032x554 Grand Hôtel du Palais Royal Poke-bowl.jpg

 

Aktivity

Lázně Holidermie nabízejí odborná ošetření obličeje a těla v kombinaci s exkluzivními technikami a pečlivě sestavenou kosmetikou. Kadeřnictví, hammam Star Hammam a fitness centrum jsou místa pro pohodu, kde se spojuje relaxace a klid.

1032x554 Grand Hôtel du Palais Royal hammam.jpg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Připomíná vám toto místo slavný seriál Netflixu? Je to skutečně to úžasné místo, kde sídlí agentura Agence Savoir v seriálu Darren Star Emily v Paříži. Přímo před hotelem. My vám můžeme zajistit speciální balíček Emily v Paříži a vy si užívejte zaručený výhled na kouzelné náměstí Place de Valois, pařížský baret a dvě trička se vzkazem od Emily v Paříži. “

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager