Le K2 Palace, Francie – Courchevel

Synonymum luxusu

Hlavní filozofií Le K2 Palace je znamenitost, což je cítit na každém kroku. Elegantní interiéry jsou inspirovány překrásnou tibetskou kulturou, restaurace Le Kintessence byla oceněna 2 hvězdami Michelin a hotelové spa Goji nabízí skvělé procedury zaměřené na omlazování pleti. Tento hotel je opravdovým synonymem luxusu, ve kterém si přijdou na své páry, skupiny přátel, ale i rodiny s dětmi. Hotel Le K2 Palace nabízí opravdový luxus. Vybrat si můžete z pokojů a apartmánů v hotelu nebo ze samostatných privátních chaletů.

O destinaci

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Kromě luxusních hotelů a chaletů tu najdete michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár v alpském lyžování a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Můžete si tu vyzkoušet mnoho dalšího jako například jízdu na sněžném skútru či let horkovzdušným balonem.

Le K2 Palace se nachází na jihovýchodu Francie ve městě Courchevel, necelé 2 hod. cesty autem z Grenoble.

1032x554 Le K2 Palace k2-7-copie

 

Ubytování

V hotelu je k dispozici 26 pokojů a 4 apartmány, ve kterých na vás čeká osobní komorník. Stejně jako v celém hotelu, i zde najdete interiéry inspirované Tibetem. Luxusní materiály vytvářejí příjemné prostředí ideální k odpočinku. Každý ze 7 chaletů se rozkládá na ploše 500–600 m², a to na několika patrech, výhodou je také soukromý bazén. Chalety jsou s hotelem spojeny speciálním průchodem a nabízejí velkorysé prostory a naprosté soukromí.

1032x554 Le K2 Palace chambre-prestige-1

 

Restaurace

V K2 Palace jsou vynikající gastronomické zážitky zaručeny. V hotelové kuchyni kouzlí s lokálními surovinami šéfkuchař Jean-Rémi Caillon a vrchní cukrář Sébastien Vauxion a společně vytvářejí odvážné kombinace, které nenechají vaše chuťové pohárky v klidu. Restaurace Le Kintessence se pyšní 2 hvězdami Michelin. Pokud si budete chtít naplánovat výlet do Le K2 Palace právě kvůli Le Kintessence, zvolte pobyt mezi půlkou prosince a dubnem. Restaurace má totiž po zbytek roku zavřeno. V Le Black Pyramid si můžete vychutnat tradiční francouzskou kuchyni v poklidném a elegantním prostředí. Le Sarkara je gurmánská dezertní restaurace se 2 hvězdami Michelin a panoramatickým výhledem na hory a údolí Courchevel.

1032x554 Le K2 Palace le-black-pyramid-k2-palace-12-

 

Aktivity

Le K2 Palace se nachází v největším lyžařském areálu na světě – Les Trois Vallées, lyžařských možností je tu tedy více než dost. Čeká na vás 600 km sjezdovek ve 4 propojených údolích. Sezóna je zde neobvykle dlouhá, od konce listopadu do začátku května. Pokud rádi jezdíte na hory s celou rodinou, bude se vám zde určitě líbit. Pro ty nejmenší je v hotelu Kids Zone plná her a starší děti si můžou ve volných chvílích zařádit na dotykové taneční ploše nebo v nahrávacím studiu. V hotelu je možné si pronajmout K'baret s barem, který lze proměnit v kino, klub či pódium.

1032x554 Le K2 Palace 92-2-

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader