Hôtel Belles Rives, Francie – Antibes

Úchvatný palác ve stylu art deco v nádherném prostředí Azurového pobřeží

Hôtel Belles Rives zůstává jedním z mála hotelů, které nabízejí skutečné pobřežní prostředí. Zažijte pravý půvab Francouzské riviéry a užijte si čas na soukromé pláži, kde se můžete koupat, opalovat a sportovat v klubu vodního lyžování Belles Rives. Poté si dejte oběd na terase na nábřeží v Plage Belles Rives a pak se projděte do Antibes Juan-les-Pins a prohlédněte si hradby, Picassovo muzeum, denní trh a  malebné butiky. Po návratu do hotelu Belles Rives si vychutnejte stylový piano bar a úžasné terasy u vody.

O destinaci

Francie nabízí nepřeberné množství oslnivých krás a každý si zajisté najde tu svou. Romantický výlet do Paříže, návštěva středověkých vesnic v Provence či prohlídka burgundských vinic, to jsou jen některé z možností, jak objevit tuto nádhernou zemi.

Hôtel Belles Rives stojí přímo u modrých vod Středozemního moře. Hotel se nachází na půli cesty mezi Nice a Cannes a je skvělým místem pro návštěvu celé Francouzské riviéry. Z letiště v Nice sem dojedete autem za cca 30 min.

1032x554 Hotel Belles Rives photos_image_301

 

Ubytování

Hôtel Belles Rives nabízí 43 luxusních pokojů včetně 5 apartmánů. Doporučujeme Panoramic Sea View pokoje, které mají jedinečný výhled na Riviéru, který se nedá srovnat s ničím jiným. Prostorné pokoje této kategorie s balkonem splňují veškerá očekávání, která lze mít od luxusního zážitku. Na přání vám můžeme zajistit i propojené pokoje, které umožní vytvořit 2 oddělené části pro rodiny.

1032x554 Hotel Belles Rives photos_image_543

 

Restaurace

Aurélien Véquaud je šéfkuchařem restaurace La Passagère, která je oceněná michelinskou hvězdou. Restaurace vzdává hold své poloze a zaměřuje se na místní mořské plody.

Designér Olivier Antoine upravil prostory tak, aby zahrnovaly moderní prvky, které vypovídají o sofistikovaném, nápaditém a vzdušném prostředí restaurace a zároveň zachovávají její kořeny ve stylu art deco. Podlaha z carrarského bílého mramoru s živým mozaikovým středem uvádí hosty k hlavnímu vchodu. Nádherné lustry osvětlují místnost plnou uměleckých děl z 30. let 20. století a ručně malovaných porcelánových talířů Bernardaud s výjevy z okolí hotelu. Barevné ručně foukané sklo vytvořené řemeslníky z nedalekého města Biot umocňuje teplo prostoru, zatímco keramické rozety a nadměrné zrcadlové panely visí ze stropu a umožňují, aby se jasné barvy odrážely a odrážely v celém prostoru.

1032x554 Hotel Belles Rives photos_image_716

 

Aktivity

V Hôtel Belles Rives na vás čeká celá řada aktivit a zábavy. U moře si můžete zacvičit jógu, věnovat se vodním sportům nebo si můžete zajít na masáž. 

Věděli jste, že právě zde, v přírodní zátoce obklopené Cap d' Antibes, Lérinskými ostrovy a špičkou Palm Beach, se zrodilo vodní lyžování? Na počátku třicátých let se vodní lyžování stalo novým a velmi oblíbeným sportem pro hrstku elity, která na Azurové pobřeží přijela. Belles Rives Ski Nautique je dnes jedním z nejprestižnějších klubů na světě a výuka probíhá již od tří let.

1032x554 Hotel Belles Rives photos_image_487

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer