Chalet d’Hadrien, Francie – Méribel

Luxus v každém detailu

Chalet d’Hadrien o rozloze 800 m² je mýtická prestižní chata a bezesporu jedna z nejluxusnějších v Méribel. Byla postaven v roce 1947 a její architektura je autentická díky dřevu a kameni. Chalet d'Hadrien může ubytovat až 15 osob v krásných 9 pokojích. Ohromující je otevřený prostor obývacího pokoje s výhledem na slavný Olympic run of la Face. V přízemí je wellness centrum, bazén s tryskovým proudem, jacuzzi, sauna a hammam. Součástí chaletu je i posilovna a masážní místnost. Každý prvek vám tu připomíná, že se nacházíte v opravdu luxusní horské chatě.

O destinaci

Středisko Méribel se nachází ve francouzských Alpách v největší lyžařské oblasti na světě. Najdete tu fantastickou scenérii, nachází se v idylickém přírodním prostředí, ztělesňuje kouzlo francouzské horské vesnice s tradičními dřevěnými a kamennými chatami, borovými lesy, slunnými svahy a úchvatnými 360° výhledy.

Chalet d’Hadrien se nachází  pouhých 300 m od sjezdovky Doron a 5 min. od obchodů v centru střediska.

1032x554 Chalet Hadrien 1711

 

Ubytování

Chalet d'Hadrien může ubytovat až 15 osob v krásných 9 pokojích. Ohromující je otevřený prostor obývacího pokoje s krbem a s výhledem na slavný Olympic run of la Face.

1032x554 Chalet Hadrien 21

 

Restaurace

Pro vás a vaši společnost můžeme zařídit osobního šéfkuchaře, který vám dle vašich přání a potřeb připraví snídani, odpolední čaj i večeři v plně vybavené moderní kuchyni.

1032x554 Chalet Hadrien 10

 

Aktivity

V přízemí je wellness centrum s bazénem s tryskovým proudem, jacuzzi, saunou a hammamem. Součástí chaletu je i posilovna, masážní místnost a domácí kino se satelitem, DVD přehrávačem a Apple TV.

1032x554 Chalet Hadrien 1816

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader