Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk

Luxusní hotel v srdci Štrasburku

Hotel Maison Rouge je 5hvězdičkový butikový hotel nacházející se v samotném srdci Štrasburku. Maison Rouge vám přiblíží historii Štrasburku možná lépe než muzeum. Nejenže má ideální umístění pár kroků od Place Kléber na křižovatce k objevitelským toulkám, ale v tomhle ikonickém hotelu navíc rovnýma nohama vkročíte do bohaté historie Štrasburku. Po 600 let byl zásadním místem společenského života města a nenavštěvoval ho jen tak někdo: Victor Hugo, Charles de Gaulle, a dokonce i Winston Churchill...

O destinaci

Ať už alsaskou metropoli navštívíte v kteroukoliv roční dobu, můžete tu listovat jako v otevřené knize plné historie vzbuzující bohatou představivost. Metropole, jež několikrát změnila státní příslušnost v závislosti na výsledku několika válek, si zanechala dvojí kulturu, a to je jedna z jejích předností. Nachází se na křižovatce dvou dávných římských cest (Štrasburk znamená město cest), co by kamenem dohodil od německých hranic. Díky Gutenbergovi se Štrasburk stal centrem knihtisku, a tím i baštou humanismu. Působil zde Erasmus Rotterdamský́, Goethe, Napoleon i Metternich. A aby toho nebylo na Štrasburk málo, vznikla tu také francouzská Marseillaisa. Jeho strategická poloha je důvodem přítomnosti hlavních evropských institucí, a přesto si Štrasburk nese kouzlo malého městečka.

V zimě je Štrasburk jedním z nejkrásnějších měst na světě. Nakažlivá romantika alsaské metropole vás provede prastarými vánočními tradicemi plnými kouzelného světla a sváteční atmosféry. Nikde jinde ve Francii na vás adventní nostalgie nedolehne tak, jako právě tady.

5* Hotel Maison Rouge má ideální polohu. Jen pár kroků od náměstí Place Kléber, slavné katedrály a čtvrti Petite France. Jeho výsadní poloha v srdci malebné a typicky alsaské čtvrti vám umožní objevovat nepřehlédnutelná místa Štrasburku. Objevovat můžete také nedaleké evropské instituce.

1032x554 Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk maison-rouge_location_preview-min

 

Ubytování

Ve 131 kompletně zrekonstruovaných pokojích a apartmánech, kde se snoubí moderní vybavení s atmosférou art deco, si užijete maximální pohodlí. Elegantní a světlé pokoje a apartmány, některé s výhledem na katedrálu, nabízejí ubytování v mnoha kategoriích, od 1lůžkového pokoje až po apartmá Maison Rouge Signature o velikosti 80 m².

V Hotel Maison Rouge se můžete ubytovat i se svým čtyřnohým přítelem.

1032x554 Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk Suite-518-Vue-Chambre-3-scaled

 

Restaurace

V Hotel Maison Rouge se můžete těšit na snídani formou bufetu s místními specialitami a různými výtečnými produkty. Hotelový 1387 Bar-restaurant s útulnou atmosférou a úhledným a elegantním designem vítá každý den hosty ubytované v hotelu i mimo něj. Každé poledne vás přivítá na obědě a kromě jídelního lístku vám představí i denní nabídku, která se mění denně. Odpoledne si tu můžete vychutnat například lahodný zákusek doplněný čajem nebo kávou, využít prostory k práci i setkávání s přáteli. Večer pak můžete povečeřet v tlumené atmosféře u vynikajících pokrmů haute-couture, které potěší vaše oči i chuťové pohárky.

1032x554 Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk 3W8A9888-la-maison-rouge-strasbourg-md-2

 

Aktivity

150 m² hotelového SPA je věnováno pohodě a relaxační zóně s hammamem, saunou, vířivkou a smyslovou sprchou. Bílý a černý mramor, dřevo, mosaz, kombinace materiálů nabízí rafinovaný design, který vede k uvolnění. Čeká vás tu také vinoterapie – kombinované výhody vinné révy a hroznů je možné objevit nebo si vychutnat přímo na místě, a to ve spojení s francouzskou značkou "VINESIME". VINESIME vyvíjí z vlastních výtažků z prestižních vinic kosmetické přípravky proti stárnutí s jedinečnými vlastnostmi. Produkty VINESIME pro péči o obličej a tělo jsou vyráběny z organických půd a přírodních produktů, aniž by byla snížena jejich účinnost, ve snaze o absolutní pohodu.

1032x554 Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk 16A4130.-spa-maison-rouge-bd

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Najdeme pro vás tu nejlepší destinaci a ubytování, abyste si dny volna mohli vychutnat přesně podle svých představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader