Le Kaïla, Francie – Méribel

Čistý luxus v Méribel

Útulný 5hvězdičkový hotel Le Kaïla s přirozeným pojetím špičkového luxusu je vhodný pro páry i pro rodiny. Nabízí vřelou pohostinnost, gurmánské stolování, kvalitní bydlení, klid a pohodlí a svým hostům zajišťuje nevšední pobyt. K dispozici je tu řada pokojů, 2lůžkových i rodinných apartmá, v jemných kombinacích místních materiálů, teplých odstínů, filtrovaného osvětlení a měkkých tkanin.

O destinaci

Středisko Méribel se nachází ve francouzských Alpách v největší lyžařské oblasti na světě. Najdete tu fantastickou scenérii, nachází se v idylickém přírodním prostředí, ztělesňuje kouzlo francouzské horské vesnice s tradičními dřevěnými a kamennými chatami, borovými lesy, slunnými svahy a úchvatnými 360° výhledy.

Hotel Le Kaïla se nachází v centru Méribel.

1032x554 Le KAILA - Ski-in Ski-out-1

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete v některém z útulných pokojů či apartmánů – všechny jsou speciálně navržené pro relaxaci, v jemných kombinacích místních materiálů, teplých odstínů, filtrovaného osvětlení a měkkých tkanin.

1032x554 Le Kaïla Exception Suite (3)

 

Restaurace

Jedinou restauraci s michelinskou hvězdou v Méribel najdete právě v hotelu Le Kaïla. Gurmánská restaurace L'Ekrin nabízí odvážné kulinářské stolování posouvající pokrmy do nových gastronomických výšin. Těšit se tu můžete i na salonek s atmosférou restaurace Brasserie Le 80 a kuřácký salonek Lounge-bar & krb.

1032x554 Le Kaïla Restaurant l_Ekrin  (1)

 

Aktivity

Nuxe Spa nabízejí rozmanité masáže a procedury, anti-ageingové procedury s kolagenem a 6 kabin, z nichž 3 jsou dvojité pro relaxační chvíle prožité v páru. Ve vodní zóně s přirozeným světlem zase najdete bazén, saunu, páru a jacuzzi jeskyni.

1032x554 Le Kaïla Swimming-pool (7)

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader