Le K2 Chogori, Francie – Val d'Isère

Moderní luxusní hotel ve Val d'Isère

Le K2 Chogori ve Val d'Isère je odrazem filozofie pohostinnosti ztělesněné v know-how rodiny Capezzone. Tento moderní hotel, který se skládá ze dvou chat, představuje estetiku přírodních materiálů a respektuje typickou architekturu Val d'Isère, kde břidlice a kámen umocňuje teplo dřeva i zdrženlivá barevnost dekorací. Designér Thomas Capezzone a jeho tým vytvořili elegantní a příjemný interiér a sofistikované, ale přesto neokázalé prostředí. Útulná a příjemná atmosféra je ideální pro hosty, kteří oceňují kvalitu v detailech a jsou citliví na znaky dokonalosti.

O destinaci

Val d’Isère je okouzlující alpské město a perfektní zimní destinace pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kromě lyžování je Val d’Isère domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Le K2 Chogori má ideální polohu v samém srdci střediska, nedaleko kostelíka svatého Bernarda se zvonicí, který je dominantou této historické vesnice, a jen kousek pěšky od sjezdovek.

1032x554 Le K2 chogori exterieur-chalet-2-jour-bd

 

Ubytování

Tento majestátní hotel je rozdělen do 2 chat a nabízí 9 apartmánů včetně 2 penthousů, které lze rozdělit na 21 samostatných pokojů a apartmánů. Toto útulné a elegantní prostředí nabízí výhled na rozlehlé hory a historickou vesnici. Vše v hotelu Le K2 Chogori bylo navrženo s maximální péčí tak, aby poskytovalo sofistikované prostředí, které podporuje wellness, který je charakteristickým znakem identity Le K2 Collections.

1032x554 Le K2 chogori suite_chogori_25_a

 

Restaurace

V Le K2 Chogori najdete restauraci, která už sama o sobě je cílem ve Val d'Isère, L'Altiplano 2.0. Kuchyně je inspirována horami a vychází z originálního kreativního konceptu vyvinutém v Le K2 Altitude v Courchevelu. L'Altiplano 2.0 má talentovaného šéfkuchaře, za kterým stojí tým vedený vášní a nadšením, aby vám představil nové chutě a lahodné textury. Potěšte své smysly v elegantním a příjemném prostředí, kde je každý detail byl navržen tak, aby vyvolal emocionální odezvu na pokrm, plný smyslový, vizuální a chuťový zážitek, který je stejně kreativní jako inovativní.

1032x554 Le K2 chogori gk2-collection-altiplano-foudimages-7

 

Aktivity

Dokonalý wellness zážitek tu najdete v lázních Goji Spa, které kromě jiného nabízejí charakteristické kosmetické procedury pro obličeje, tělo, ruce, nohy i vlasy. Relaxovat tu můžete i v nádherném bazénu, který je dokonale navržen pro regeneraci po sportovních aktivitách pomocí vodoléčby. Nové síly můžete načerpat i ve vířivce, hammam a sauně. Posilovna v Le K2 Chogori je navržena tak, aby splňovala všechny vaše potřeby.

1032x554 Le K2 chogori k2_chogori_swimming_pool_2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist