Hotel Mont Blanc Chamonix, Francie – Chamonix-Mont Blanc

Legenda mezi francouzskými hotely

Legendární lyžařské středisko Chamonix-Mont Blanc už po několik desetiletí láká milovníky lyžování a hor. Hotel Mont Blanc Chamonix má podobně výbornou pověst jako město, ve kterém se nachází. Založen byl v roce 1849 a už od samého začátku hostí celebrity a prominentní hosty, které láká na elegantní prostory, relaxující spa s rozmazlujícími procedurami, skvělou sezónní kuchyni, překrásný výhled a výborný servis.

O destinaci

Legendární Chamonix se nachází v Horním Savojsku u hranic s Itálií a Švýcarskem, na úpatí nejvyššího evropského masivu. Užijete si tu výborné sněhové podmínky během celé sezóny pro rodinné lyžování, nadšení budou i milovníci adrenalinu a jízdy ve volném terénu. Kochat se přitom budete nádhernými výhledy na majestátní Mont Blanc. Díky rozšíření skipasu můžete navíc sjíždět neuvěřitelných 1000 km sjezdových tratí v rámci tří států.

Hotel Mont Blanc Chamonix se nachází na východě Francie kousek od hranic se Švýcarskem a Itálií.

1032x554 Mont Blanc Chamonix hotel-mont-blanc-chamonix-vueduciel-2-1024x683-1

 

Ubytování

V Hotelu Mont Blanc Chamonix si můžete vybrat z pokojů a apartmánů. Pokoje jsou nabízeny ve 4 variantách ve velikostech 20–35 m². Apartmány jsou k dispozici ve 3 variantách a to od 40 m² po 75 m². Rodinám či skupině přátel se bude líbit apartmán Suite Duplex, který se nachází na nejvyšším patře hotelu, disponuje vlastní saunou a nabízí úchvatný pohled z balkónu na Mont Blanc.

1032x554 Mont Blanc Chamonix Penthouse-Suite-Chambre-montblanc-tourisme-france-1800x1000

 

Restaurace

Hotel Mont Blanc Chamonix má jednu hlavní restauraci, Le Matafan, a šéfkuchař Mickey Bourdillat se řídí heslem "ano tradici, ne nudě", takže se máte na co těšit. V La Matafan hrají prim sezónní suroviny, které diktují obsah menu. Můžete zde ochutnat jak francouzskou, tak italskou i středomořskou kuchyni. Pokud vás zaskočí mlsná nebo dostanete chuť na odpolední drink, zaskočte si zrelaxovat do útulného Bar Lounge.

1032x554 Mont Blanc Chamonix hotel-mont-blanc-chamonix-restaurant-le-matafan-gastronomie-1650x1000

 

Aktivity

V okolí hotelu se nachází 163 km sjezdovek lyžařského střediska Chamonix-Mont Blanc. Užijete si tu výborné sněhové podmínky během celé sezóny pro rodinné lyžování, nadšení budou i milovníci adrenalinu a jízdy ve volném terénu. Kochat se přitom budete nádhernými výhledy na majestátní Mont Blanc. Díky rozšíření skipasu můžete navíc sjíždět neuvěřitelných 1000 km sjezdových tratí v rámci 3 států. Kromě lyžování můžete vyrazit lanovkou Aiguille du Midi až do výšky 8842 m n. m. a užít si výhled na francouzské, italské i švýcarské vrcholky Alp. A pokud byste rádi podnikli něco v údolí, zkuste projížďku na psím spřežení.

1032x554 Mont Blanc Chamonix alpes-1024x680

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist