Hotel du Cap-Eden-Roc, Francie – Antibes

Palác ponořený do historie

Málokterý hotel na světě se může pochlubit tak slavnou a působivou historií jako Hotel du Cap-Eden-Roc. Od začátku 20. století láká filmové hvězdy, výtvarníky, zpěváky, byznysmeny, politiky i aristokraty, kteří hledají uvolnění a zábavu s francouzským šarmem. A pravidelně hostí opulentní večírky při filmovém festivalu v Cannes. Mnozí z hostů se sem vracejí každý rok. „Cap-Eden-Roc už nevnímají jako hotel, ale jako svoje letní sídlo, kam utíkají před paparazzi a zbytečnými otázkami,“ říká ředitel hotelu Laurent Vanhoegarden.

O destinaci

Francie nabízí nepřeberné množství oslnivých krás a každý si zajisté najde tu svou. Romantický výlet do Paříže, návštěva středověkých vesnic v Provence či prohlídka burgundských vinic, to jsou jen některé z možností, jak objevit tuto nádhernou zemi.

Luxusní sídlo ve stylu Napoleona III. Hotel du Cap-Eden-Roc na západním cípu Cap d’Antibes patří mezi nejprestižnější na světě. Diskrétní místo nad skalnatým zálivem Středozemního moře nabízí hotelové pokoje už od roku 1870. Nachází se u křišťálově čistého moře a v nádherném parku a je domovem skutečně výjimečné flóry a fauny. 

1032x554 Hotel du Cap-Eden-Roc hotel-du-cap-eden-roc-rr9jpg

 

Ubytování

Hotel du Cap-Eden-Roc nabízí 40 pokojů, 68 apartmánů a 3 vily, a poskytuje tak ubytování ve 111 nádherných "pokojích" navržených s francouzským šarmem. Nacházejí se na 3 různých místech v okolí hotelu du Cap, v původní vile Villa Soleil, v pavilonu Eden-Roc s výhledem na moře přímo pod vámi a v soukromější rezidenci Les Deux Fontaines s mimořádně svěžím a světlým interiérem.

1032x554 Hotel du Cap-Eden-Roc hotel-du-cap-eden-roc-one-bedroom-suite4

 

Restaurace

Sébastien Broda, šéfkuchař hotelu du Cap-Eden-Roc, připravuje pro různé hotelové restaurace moderní pojetí středomořské a provensálské kuchyně. Kulinářská obnova se odráží v práci renomované architektky a designérky Patricie Anastassiadisové prostřednictvím svěže navržených prostor, které vytvářejí uvolněnou atmosféru nadčasové elegance. Renovace nevymazává historii hotelu, ale umocňuje ji a vzdává hold odkazu glamour prostřednictvím opulentních materiálů a rafinovaných barev v jedné ikonické jídelně s výhledem na Středozemní moře. Restaurace Eden-Roc Grill je určená pro pro obědy a večeře, Eden-Roc Restaurant pro obědy a Louroc Restaurant pro večeře. Samozřejmostí je tu i řada barů.

1032x554 Hotel du Cap-Eden-Roc hotel-du-cap-eden-roc-bar-bellini-night

 

Aktivity

Hotel du Cap-Eden-Roc a jejich concierge vám rádi poradí s mnoha zajímavostmi jižní Francie, od kouzelných historických vesnic přes světoznámá muzea až po zářivá světla Cannes a Monaka a my vám s plánováním veškerých aktivit pomůžeme. Odpočívat pak můžete třeba v Dior Spa Eden-Roc. V ráji zvaném Hotel du Cap-Eden-Roc, kde se zastavil čas, vytvořil Dior rozmanité lázně. Ve výzdobě inspirované skalami, na nichž hotel stojí, čekají na hosty 4 léčebná apartmá a zážitkový prostor.

1032x554 Hotel du Cap-Eden-Roc hotel-du-cap-eden-roc-riva3jpg

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Navštivte s námi legendární místo, které si zamilovali JFK, Picasso i Elizabeth Taylor a kde museli odmítnout Brada Pitta s Angelinou Jolie. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Veronika Robin

Product Manager