Four Seasons Hotel Megève, Francie – Megève

Ski i aprés-ski jako Rotschild

Four Seasons Hotel Megève staví na historii rodiny Rotschildů, která chtěla v první polovině dvacátého století v Megève vybudovat velkolepý zimní resort. Prosluněný elegantní hotel s úchvatnými výhledy si zamilujete na první pohled. Four Seasons se specializuje na skvělé aprés-ski, a vy se tak můžete těšit na uklidňující chvíle v hotelovém spa a vynikající gastronomické zážitky v restauraci s 2 hvězdami Michelin.

O destinaci

Hlavními trumfy zimní Francie jsou výjimečně rozsáhlé a rozmanité sjezdovky, propojenost skiareálů, velké množství ski-in ski-out resortů a vynikající gastronomie.

Four Seasons Hotel Megève se nachází v Horním Savojsku nedaleko od italských hranic.

1032x554 Four Seasons Hotel Megève MVE_049_original

 

Ubytování

Ve Four Seasons Hotel Megève se můžete ubytovat v pokojích nebo apartmánech. Pokoje jsou nabízeny ve 4 kategoriích o rozloze 35 až 55 m². Apartmánů má hotel ve více kategoriích, konkrétně v osmi. Apartmány mají 1 až 3 ložnice a obytnou plochu 41 až 166 m².

1032x554 Four Seasons Hotel Megève MVE_122_original

 

Restaurace

Šéfkuchařka Anne-Sophie Pic a její nápaditý přístup kombinující vůně a chutě vám se svým týmem připraví opravdu skvělé gastronomické chvilky v restauraci Le 1920, která se pyšní 2 hvězdami Michelin. V Kaito, první japonské restauraci v Megève, se potkávají kuchařské klasiky z Japonska a místní alpské produkty. Restaurace je otevřena po celý den a je z ní přímý přístup na sjezdovku. Milovníci vína mohou zavítat na ochutnávku do vinného sklepa, který čítá více než 14 000 lahví těch nejlepších vín z Francie i mimo ni.

1032x554 Four Seasons Hotel Megève MVE_259_original

 

Aktivity

Dopřejte si odpoledne v hotelovém spa a zregenerujte své tělo i duši při jedné ze zdejších oblíbených wellness procedur nebo se nechejte rozmazlovat v salónu krásy. Zatímco vy si užíváte zasloužený relax, vaše děti se můžou zabavit v hotelu. Těm nejmenším se budou líbit výlety na sněžném skútru a starší děti se můžou vydovádět na video hrách či fotbálku.

1032x554 Four Seasons Hotel Megève

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader